دعوت معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای حضور گسترده در انتخابات

29 بهمن 1402
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از خانواده حوزه سلامت برای حضور گسترده در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر نادر شکیب آزاد از کلیه ارائه‌دهندگان و گیرندگان خدمت سلامت به‌ویژه اعضای خانواده دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای مشارکت پرشور و گسترده در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در ۱۱ اسفندماه سال جاری دعوت به عمل آورد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: قشر فرهیخته کشور برای سایر اقشار جامعه همواره الگو هستند و مورد توجه قرار دارند و کادر سلامت کشور در حساس‌ترین برهه‌ها دوشادوش مردم نقش پررنگی ایفا نموده‌اند. اکنون نیز با توجه به زمان سرنوشت‌ساز کشور بیش از هر وقت انتظار می‌رود با مشارکت هوشمندانه زمینه‌های تحول در کشور را رقم زنند.
دکتر شکیب آزاد افزود: جهت ارتقاء امنیت ملی و اقتدار کشور از پرسنل می‌خواهم در انتخابات حضور پرشور داشته باشند، دشمنان به دنبال این هستند که با ایجاد بی‌انگیزگی و نا امیدی مردم را از حضور در پای صندوق‌های رأی دلسرد کنند اما نقش دانشگاهیان و کادر درمان برای روشنگری و آگاهی بسیار پررنگ است و حضور حداکثری جامعه علوم پزشکی پای صندوق‌های رأی می‌تواند نقش مؤثری در تصمیم‌گیری‌های مربوط به‌سلامت داشته باشد.
انتهای پیام/

کلمات کلیدی:
دعوت     انتخابات1402     معاون.درمان     دکتر.نادر.شکیب‌آزاد    

تاریخ بروز رسانی:   29 بهمن 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >