رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه؛
اجرای برنامه سلامت خانواده گامی مهم در دسترسی عادلانه به خدمات سلامت در گناوه است

25 بهمن 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: اجرای برنامه سلامت خانواده گامی مهم در دسترسی عادلانه به خدمات سلامت در گناوه است.

دکتر عصمت حیدری در جلسه ستاد اجرای برنامه سلامت خانواده شهرستان گناوه بیان کرد: از اهداف مهم برنامه سلامت خانواده و نظام ارجاع دسترسی عادلانه به خدمات بهداشتی درمانی برای همه و کاهش بار مالی برای حفظ و ارتقاء سلامت مردم است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: برنامه سلامت خانواده و نظام ارجاع که در گناوه اجرا می‌شود، مراقبت محور است و تمرکز آن بر پایش و ارزیابی افراد سالم است.
وی افزود: در این برنامه مراقبان سلامت به‌عنوان اعضای اصلی تیم سلامت خانواده با پایش فعالانه جمعیت تحت پوشش، سلامت آن‌ها را به‌طور منظم پیگیری می‌کنند و می‌کوشند که مردم را از وضعیت سلامتی خو آگاه کنند تا اقدامات پیشگیرانه در صورت لزوم به‌موقع انجام شود.
دکتر حیدری خاطرنشان کرد: شبکه بهداشت و درمان به‌عنوان متولی این برنامه برای رفع نواقص و کمبودها نیازمند همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی است.
 محمدتقی صفری فرماندار شهرستان گناوه نیز با تأکید به اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در سلامت‌محور کردن نگرش مردم گفت: با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود در شهرستان گناوه امکان استفاده حداکثری شهروندان عزیز را فراهم می‌آوریم و در برنامه همواره همه دستگاه‌های اجرایی در کنار شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواهند بود.
این جلسه با حضور فرماندار و رئیس شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان‌ها و روسای سایر ادارات در محل فرمانداری شهرستان گناوه برگزار شد.
انتهای پیام/م.ن ۳۰۸۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
برنامه.سلامت.خانواده     دکتر.عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   30 بهمن 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >