معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
کلینیک سرپایی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه همه‌روزه در حال خدمت‌رسانی به مردم شریف است

5 اسفند 1402
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: کلینیک سرپایی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه همه‌روزه در حال خدمت‌رسانی به مردم شریف است.

دکتر نادر شکیب آزاد در نشست مشترک با متخصصین بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه اظهار داشت: افزایش رضایتمندی مردم و دسترسی عادلانه و بهره‌مندی مردم شریف شهرستان گناوه به خدمات درمانی باکیفیت و ایمن در دستور کار این معاونت قرار دارد.
وی تصریح کرد: تلاش شد تا نیاز متخصصین بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه تکمیل گردد و انتظار می‌رود همکاران نسبت به پوشش برنامه‌های مقیمی و آنکالی و حضور به‌موقع بر بالین بیمار اهتمام ورزند.
دکتر شکیب آزاد ادامه داد: کلینیک سرپایی بیمارستان نیز همه‌روزه در حال خدمت‌رسانی به مردم شریف استان است که امیدواریم با افزایش حضور متخصصین بتوانیم سطح دسترسی مردم را در قالب سطوح تعریف‌شده به همشهریان عزیز فراهم سازیم.
وی با تأکید بر حضور متخصصین در ایام نوروز افزود: بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه که زیرساخت‌های مطلوبی از نظر تجهیزات پزشکی و کادر تخصصی مجرب دارا است در ایام نوروز با آمادگی کامل نسبت به ارائه خدمات با کیفیت و ایمن خواهد پرداخت.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تقدیر از زحمات تمام پزشکان اظهار داشت: از کلیه ارائه‌دهندگان و گیرندگان خدمت سلامت به‌ویژه اعضای خانواده دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای مشارکت پرشور و گسترده در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در ۱۱ اسفندماه سال جاری دعوت به عمل آورد.
انتهای پیام/کلمات کلیدی:
نشست.مشترک     معاون.درمان     دکتر.نادر.شکیب‌آزاد     بیمارستان.امیرالمومنین     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   5 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >