همایش نماز، سلامت معنوی با حضور استاد نمونه ستاد اقامه نماز کشور در شهرستان گناوه برگزار شد

15 اسفند 1402
همایش و دوره آموزشی «نماز، سلامت معنوی» با سخنرانی دکتر اصغر قربانی متخصص کودکان بیمارستان بهارلو و عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، استاد نمونه ستاد اقامه نماز کشور در تالار بهزاد شهرستان گناوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، همایش یک‌روزه «نماز، سلامت معنوی» با سخنرانی دکتر اصغر قربانی متخصص کودکان بیمارستان بهارلو و عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در محل سالن بهزاد شهرستان گناوه با حضور فرماندار شهرستان گناوه، رئیس شبکه بهداشت و درمان، سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع)، جمعی از مسئولین شهرستان و پرستاران و پرسنل کادر بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد.
در این همایش دکتر اصغر قربانی، متخصص کودکان بیمارستان بهارلو، استاد نمونه ستاد اقامه نماز کشور و مدرس همایش در خصوص احکام نماز خاص بیماران ازجمله «وضو، تیمم، وضوی جبیره‌ای و تیمم نیابتی» در شرایط مختلف اختیاری و اضطراری سخنرانی کرد.
این عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با روش‌های جذاب و ابتکاری در فضایی کاملاً شاد به تشریح طریقه اقامه نماز با توجه به وضعیت‌های مختلف بیمار، در حالت‌های «ایستاده، نشسته و خوابیده» به‌صورت تئوری و عملی و با کمک بیمار نما و کلیپ‌های آموزشی به‌تفصیل برای شرکت‌کنندگان پرداخت که مورد استقبال بالای حضار قرار گرفت.
در ادامه دکتر قربانی با طرح پرسش‌هایی از حاضران خواست تا در این همایش به‌صورت فعال حضور داشته باشند و از شرکت‌کنندگان در پرسش و پاسخ، با اهدای هدایایی تقدیر کرد.
انتهای پیام/ م.ن 3080

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
همایش.نماز     نماز.سلامت.معنوی     دکتر.قربانی     بیمارستان.امیرالمومنین     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   16 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >