انفجار پیک‌نیک ۲ تبعه خارجی را راهی بیمارستان سوانح سوختگی شهرستان گناوه کرد

23 اسفند 1402
سرپرست بیمارستان سوانح سوختگی شهرستان گناوه از بستری شدن ۲ تبعه خارجی در این بیمارستان بر اثر انفجار پیک‌نیک خبر داد.

دکتر محمدرضا شبانکاره در مصاحبه با روابط عمومی بیمارستان سوانح سوختگی گناوه اظهار داشت: یکی از بیماران با سوختگی بالا و با حال عمومی نامساعد و اینتوبه (دستگاه تنفس مصنوعی) در بخش مراقبت‌های ویژه و دیگری با سوختگی متوسط در بخش حاد بستری شدند.


وی بیان کرد: بیماران از طریق ستاد هدایت بوشهر برای درمان به بیمارستان سوانح سوختگی گناوه اعزام شده بودند که یکی از بیماران با حال عمومی نامساعد و اینتوبه (دستگاه تنفس مصنوعی) در بخش مراقبت‌های ویژه و دیگری در بخش حاد بیمارستان سوانح سوختگی گناوه بستری شدند.

دکتر شبانکاره عنوان کرد: یکی از بیماران پس از ۱۰ روز بستری با حال عمومی مناسب از بیمارستان ترخیص شد.
وی با اشاره به شدت سوختگی و حال نامساعد یکی دیگر از بیماران افزود: با لطف الهی و تلاش، کوشش و همت شبانه‌روزی کادر درمانی بیمارستان سوانح سوختگی گناوه، بیمار پس از ۱۷ روز پس از انجام عمل گرافت (پیوند پوست) با حال عمومی مطلوب ترخیص گردید.


سرپرست بیمارستان سوانح سوختگی شهرستان گناوه با ابراز تشکر و قدردانی از همکاری تیم پزشکان و کادر پرستاری بیمارستان سوانح سوختگی گناوه خاطرنشان کرد: این بیمارستان تنها مرکز سوختگی در استان بوشهر است که کارکنان این مجموعه همیشه و در همه حال با روی خوش و حمایت کامل از بیماران، بزرگ‌ترین سهم را در درمان این بیماران داشته‌اند.

 

انتهای پیام/ ۱٫. ش ۴۰۶۰

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
بیمارستان.سوانح.سوختگی     شهرستان.گناوه     تبعه.خارجی    

تاریخ بروز رسانی:   23 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >