برگزاری شانزدهمین مرحله درون دانشگاهی المپیاد علمی دانشجویی علوم پزشکی کشور در بوشهر

29 فروردين 1403
شانزدهمین المپیاد علمی دانشجویی علوم پزشکی کشور در مرحله درون دانشگاهی اردیبهشت‌ماه سال جاری در محل سالن امتحانات فجر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

سرپرست علمی المپیاد دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: شانزدهمین المپیاد علمی دانشجویی علوم پزشکی کشور در مرحله درون دانشگاهی در محل سالن امتحانات فجر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
دکتر هدایت سالاری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا اظهار داشت: آزمون غربالگری درون دانشگاهی در محل سالن فجر دانشگاه علوم پزشکی مرکزی بوشهر برگزار شد.
وی به تشریح مراحل برگزاری المپیاد پرداخت و اظهار داشت: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هرساله توسط مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی برای حضور در این رقابت علمی کشوری آموزش داده می‌شوند که با تلاش اساتید و دانشجویان در تمام دوره‌های قبلی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کسب مقام نموده‌اند.
دکتر سالاری افزود: در سال جاری نیز آزمون غربالگری درون دانشگاهی در حیطه‌های مدیریت نظام سلامت، آموزش پزشکی، استدلال بالینی، همگرایی در علوم پایه، کارآفرینی و کسب‌وکارهای دانش‌بنیان طراحی و هنر و سلامت در محل سالن فجر دانشگاه برگزار شد که در ادامه پس از تعیین ۵ داوطلب برتر دانشگاهی در هر حیطه، آنان را برای شرکت در دو مرحله انفرادی و گروهی که توسط وزارت بهداشت برگزار می‌گردد آماده خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: با توجه به استقبال دانشجویان در ثبت‌نام و شرکت در این آزمون، ضمن قدردانی از همکاری ارزشمند اساتید هیئت‌علمی در راستای برگزاری کلاس‌های آمادگی دانشجویان در آزمون و برگزاری وبینارها و ارائه منابع و رفرنس‌ها امیدواریم که همچون دوره‌های قبل شاهد موفقیت چشمگیر دانشجویان عزیز و کسب مدال و افتخارآفرینی برای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باشیم.


انتهای پیام/ پ.ب ۲۰۱۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
المپیاد.علمی.دانشجویی     دکتر.هدایت.سالاری        

تاریخ بروز رسانی:   29 فروردين 1403

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >