رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه:
پیاده‌روی به مناسبت هفته سلامت با شعار سلامت زمین در شهرستان گناوه برگزار شد

5 ارديبهشت 1403
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: پیاده‌روی پرسنل شبکه بهداشت و سایر ادارات شهرستان به مناسبت هفته سلامت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، دکتر عصمت حیدری بیان کرد: پیاده‌روی ورزشی مناسب برای تمام سنین به شمار می‌آید و همه افراد می‌توانند با سنجش وضعیت جسمانی خود در محیط‌های عمومی به همراه خانواده این ورزش را انجام دهند تا باعث افزایش شور، نشاط، سلامت و همبستگی بیشتر هم در بین خانواده‌ها و هم در جامعه شود.

وی افزود: در هفته سلامت یک روز به نام سلامت خانواده و سلامت زمین نام‌گذاری شده و نقش حیاتی و احساس مسئولیت همگانی حول موضوع حفاظت از محیط‌زیست، حفظ زمین، هوای پاک و جلوگیری از آلودگی هوا و همچنین ترویج فرهنگ پیاده‌روی و اهمیت آن در سلامتی پرسنل یکی از اهداف برگزاری این پیاده‌روی است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان توسعه ورزش همگانی، گنجاندن ورزش در سبد زندگی، تشویق مردم برای پرداختن به ورزش و ایجاد تحرک و شورونشاط در بین شهروندان را بسیار مهم برشمرد و تأکید کرد: وزارت بهداشت، در کنار رونق سلامتی و توجه به سلامت روحی و جسمی شهروندان، رونق ورزش همگانی را در افزایش ارتقاء سلامت افراد مورد توجه قرار می‌دهد.

این مراسم از درب شبکه بهداشت و درمان تا شهدای گمنام شهرستان گناوه برگزار شد با صبحانه سالم به پایان رسید.

 

انتهای پیام/ 3080

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
پیاده.روی     هفته.سلامت     دکتر.عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   5 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >