مشاور اجرایی رئیس دانشگاه و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
آمار و اطلاعات صحیح موجب ارتقای بهره‌وری و برنامه‌ریزی درست می‌شود/گزارش تصویری

5 ارديبهشت 1403
مشاور اجرایی رئیس دانشگاه و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: آمار و اطلاعات صحیح موجب ارتقای بهره‌وری و برنامه‌ریزی درست می‌شود.

دکتر محسن صحرانورد در جلسه بررسی کتاب سالنامه آماری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: برنامه‌ریزی یکی از اولویت‌هایی است که هم در زندگی شخصی و هم در زندگی اجتماعی نقش مهمی دارد و موجب تحلیل وضعیت موجود و پیش‌بینی وضعیت آینده خواهد شد.
وی تصریح کرد: در واقع آمار و اطلاعات یکی از عوامل مؤثر و ضروری برای برنامه‌ریزی، ارزیابی عملکردها و تصمیم‌گیری در سطوح مختلف مدیریت است.
مشاور اجرایی رئیس دانشگاه و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: آمار و اطلاعات در حوزه سلامت نیز دارای اهمیت بسزایی است و همه مدیران دانشگاه باید در خصوص جمع‌آوری اطلاعات علاوه بر دقت همکاری لازم را داشته باشند.
دکتر صحرانورد خاطرنشان کرد: یکی از اجزای مهم و کلیدی در چرخه تصمیم‌گیری در حوزه سلامت آمار و اطلاعات است.
مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز ضمن اشاره به اهم اقدامات و برنامه‌های سال گذشته اداره آمار دانشگاه گفت: با توجه به حساسیت آمارهای ثبت‌شده در کتاب سالنامه آماری، وب‌سایت دانشگاه، سامانه سیناسا وزارتخانه و گزارش‌های ارسالی به سازمان برنامه‌وبودجه، نیازمند تأیید مدیران ارشد در سطح دانشگاه است.
مهندس دارا جوکار در خصوص چالش‌ها و فرصت‌های پیش روی دانشگاه علوم پزشکی در حوزه آمار نیز مطالبی ارائه کرد.
سیده سارا فرهی بوشهری رئیس گروه آمار مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در خصوص داشبورد شاخص‌های مدیریتی و شاخص‌های هیئت‌امنا مطالبی ارائه کرد.
جلسه بررسی فصل حوزه ریاست کتاب «سالنامه آماری ۱۴۰۲» با حضور مشاور اجرایی رئیس دانشگاه و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مدیران حوزه ریاست برگزار شد.
انتهای پیام/

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 


کلمات کلیدی:
    شاخص.حوزه.ریاست     سالنامه.آماری     دکتر.محسن.صحرانورد    

تاریخ بروز رسانی:   5 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >