در پی شهادت جان‌گداز رئیس‌جمهور و یاران همراهش صورت گرفت؛
گردهمایی سفیران سلامت شهرستان دشتستان در یادمان و بزرگداشت شهدای خدمت

1 خرداد 1403
گردهمایی در پی شهادت جان‌گداز رئیس‌جمهور و یاران همراهش، مراسم یادمان و بزرگداشت شهدای خدمت با حضور سفیران سلامت شهرستان دشتستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ضمن عرض تسلیت و تعزیت به محضر رهبر انقلاب اسلامی (حفظ الله) و خانواده محترم شهدای راه خدمت و ملت شریف ایران گفت: خبر شهادت رئیس‌جمهور محبوب و مردمی و همچنین همراهان انقلابی ایشان در حادثه تلخ و جان‌گداز سانحه بالگرد، قلب ملت شریف ایران را اندوهگین کرد.

دکتر ماریا خویشدوست افزود: شهید آیت‌الله ابراهیم رئیسی سمبل خدمت و سخت‌کوشی بود و در این راه پر تلاطم جان‌عزیزش را فدای آرمان‌های انقلاب کرد.

وی تصریح کرد: راه شهید آیت‌الله رئیسی خدمت بیشتر به مردم است چرا که تمام گفتار، کردار، تفکر و نگاه و دغدغه آیت‌الله رئیسی خدمت به مردم بود.

دکتر خویشدوست بیان کرد: ما در دولت سیزدهم که در رأسان شهید آیت‌الله رئیسی بود، شاهد تغییرات بسیار اساسی در زیرساخت‌های بهداشت و درمان بوده‌ایم، به‌طوری‌که یک پروژه در طی یک سال کلنگ زنی، افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است و این مهم فقط در دولت انقلابی و مردمی اتفاق افتاده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: بی‌شک شهادت پاداش خدمتگزاران صدیق و مجاهدان بلندهمت این تاریخ است و نام و یاد این شهید عزیز و بزرگوار برای همیشه در تاریخ ایران‌زمین ماندگار خواهد شد.

دکتر خویشدوست تأکید کرد: ما در این برهه زمانی تا استقرار دولت جدید یک وظیفه بسیار خطیر داریم و باید خدمات بهداشتی و درمانی مانند گذشته به صورت مطلوب به مردم ارائه شود و پاسدار خون شهدای راه خدمت باشیم

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: حراست شبکه بهداشت و درمان علاوه بر انجام امور محوله خود، بیش از گذشته بر خانه‌های بهداشت و مراکز بهداشتی نظارت ویژه داشته باشد.

 در این گردهمایی رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان، معاون بهداشتی، تمامی سرپرستان مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان دشتستان و کارشناس مسئولین واحدهای ستادی حضور داشتند و یاد و خاطره شهدای راه خدمت با خواندن قرآن و قرائت فاتحه گرامی داشته شد.

باید یادآور شد، مراسم سوگواری شهدای راه خدمت، شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و یاران همراهش با حضور کارکنان شبکه بهداشت و درمان دشتستان در سالن آموزشگاه بهورزی برازجان برگزار شد و حجت‌الاسلام ابوذر شاد مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان سخنرانان این مراسم بود.

در این مراسم با خواندن دعای پرفیض زیارت عاشورا و مداحی، مداح اهل‌بیت یاد و نام این شهیدان بزرگ ‌راه خدمت گرامی داشته شد.

انتهای پیام/س.غ/3030

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
گردهمایی     بزرگداشت.شهدای.خدمت     دکتر.ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   1 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >