دستگاه سی‌تی‌اسکن پیشرفته ۱۶ اسلایس بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه راه‌اندازی شد

6 خرداد 1403
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از بهره‌برداری دستگاه سی‌تی‌اسکن پیشرفته ۱۶ اسلایس در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه، دکتر حسن ملکی‌زاده در تشریح این خبر گفت: با توجه به فرسودگی و کاهش کارایی دستگاه سی‌تی‌اسکن قبلی در این بیمارستان، اختصاص یک دستگاه سی‌تی‌اسکن پیشرفته‌تر در دستور کار این دانشگاه قرار گرفت و با نهایت سرعت، نسبت به امور مرتبط با راه‌اندازی آن اقدام و اکنون به بهره‌برداری رسیده است.

وی تصریح کرد: برای خرید و ایجاد زیرساخت فیزیکی جهت راه‌اندازی دستگاه سی‌تی‌اسکن پیشرفته و مدرن در این بیمارستان، بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

دکتر ملکی‌زاده اضافه کرد: با توجه به وقفه کوتاهی که به دلیل جایگزینی دستگاه سی‌تی‌اسکن ۱۶ اسلایس جدید با ۶ اسلایس قدیمی، در امر خدمات‌رسانی به مردم ایجاد شده بود، با راه‌اندازی دستگاه سی‌تی‌اسکن جدید و پیشرفته با کیفیت بسیار بالاتر از دستگاه قبلی، دسترسی مردم برای دریافت این خدمت تسهیل شده و از ارجاع بیماران به سایر مراکز جلوگیری به عمل می‌آید.

 دکتر ملکی‌زاده اظهار داشت: دستگاه سی‌تی‌اسکن جدید، ۱۶ اسلایس و از برند EDP ساخت شرکت احیا درمان پیشرفته بوده که از خصوصیات آن ترکیب بهترین کیفیت تصویر با کمترین دوز تشعشع ممکن و دقت و سرعت‌بالا است.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مردم و سایر دست‌اندرکاران عنوان داشت: از صبر و حوصله مردم شریف شهرستان گناوه و پیگیری‌های مقام عالی وزارت، استاندار، فرماندار و امام جمعه این شهرستان، ،نماینده مردم شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم و همکاران پیگیر و پرتلاش در مجموعه بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه و سایر دست‌اندرکاران امر، تقدیر و تشکر به عمل می‌آید.

انتهای پیام/ م.ک ۴۰۳۰

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
بهره‌برداری     سی‌تی‌اسکن     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     بیمارستان.امیرالمومنین     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   6 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >