پایش سلامت خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران ضروری است

12 خرداد 1403
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: پایش سلامت و رفع نیازهای درمانی خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران با توجه شرایط سنی آنان اهمیت بالایی دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، دکتر ماریا خویشدوست در حاشیه نشست با رئیس بنیاد شهید شهرستان دشتستان در خصوص پایش سلامت جامعه ایثارگران، اضافه کرد: شهدا جان خود را فدا کردند تا امروز در کشور امنیت و آرامش حاکم شود و همه باید قدردان خانواده شهدا و ایثارگران باشیم.

وی با بیان اینکه بالاترین مقام را شهدا نزد خداوند دارند، تصریح کرد: خدمت به خانواده‌های این شهدای گران‌قدر و ایثارگران عزیز سعادتی است که نصیب کادر بهداشت و درمان شده است.

خویشدوست اظهار کرد: در این جلسه مقرر شد تیم‌های سلامت مراکز خدمات جامع سلامت در بخش‌های مختلف شهرستان جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران بخصوص والدین شهدایی که توانایی جسمی ندارند، به منازل این خانواده‌ها مراجعه نمایند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد: بر اساس گزارش‌های سرپرستان مراکز خدمات جامع سلامت، در تمامی مناسبت‌های بهداشتی، فرهنگی و مذهبی خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به خانواده گران‌قدر شهدا و ایثارگران ارائه شده است.

 

 

انتهای پیام/ ز.ح 3031

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
نشست     پایش.سلامت     دکتر.ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   12 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >