از اقدامات ماندگار دولت شهید رئیسی در شهرستان دشتی؛
دسترسی آسان بیمه‌شدگان روستایی به خدمات تخصصی پزشکی است/ افزایش ۸ هزار مترمربع به زیرساخت‌های بهداشتی درمانی

23 خرداد 1403
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: از اقدامات ماندگار دولت شهید رئیسی در شهرستان دشتی می‌توان به دسترسی آسان بیمه‌شدگان روستایی به خدمات تخصصی پزشکی نام برد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی، مهندس پرویز احمدی در اولین کمیته اجرایی پزشک خانواده و بیمه روستایی شهرستان دشتی با گرامیداشت یاد و خاطره رئیس‌جمهور شهید افزود: در دوره سه‌ساله ریاست جمهوری شهید سید ابراهیم رئیسی بیش از ۸ هزار مترمربع به زیرساخت‌های بهداشتی درمانی اضافه شده است که به جرات می‌توان گفت کم‌نظیر بوده است.

وی ادامه داد: در راستای دسترسی آسان و با کیفیت مردم به خدمات سلامت در این دوره سه‌ساله بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان نیز در پروژه‌های عمرانی و تجهیزات هزینه شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در این نشست که با موضوع پزشک خانواده و بیمه روستایی برگزار شده بود، بیان کرد: به برکت دولت شهید رئیسی و نظام جمهوری اسلامی، بیمه‌شدگان روستایی به‌راحتی از خدمات پزشکی عمومی و تخصصی بهره‌مند شده‌اند.

مهندس احمدی خاطرنشان کرد: در این راستا، پزشکان متخصص هر هفته در مرکز منتخب شبانه‌روزی سلامت کاکی حضور پیدا می‌کنند و بیمه‌شدگان روستایی به‌راحتی ویزیت می‌شوند.

 

انتهای پیام/ ا.ح ۳۰۴۰

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
کمیته.اجرایی     مهندس.پرویز.احمدی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   23 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >