برگزاری آزمون الکترونیک شانزدهمین المپیاد علمی دانشجویی علوم پزشکی کشوری در بوشهر

26 خرداد 1403
برگزاری آزمون الکترونیک شانزدهمین المپیاد علمی دانشجویی علوم پزشکی کشوری در محل سالن امتحانات فجر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

سرپرست مدیریت آموزش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا اظهار داشت: مرحله انفرادی کشوری شانزدهمین دوره المپیاد در مرکز آزمون الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی مرکزی بوشهر برگزار شد.

دکتر هدایت سالاری به تشریح مراحل برگزاری المپیاد پرداخت و اظهار داشت: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هر ساله توسط مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی برای حضور در این رقابت علمی کشوری آموزش داده می‌شوند که با تلاش اساتید و دانشجویان در تمام دوره‌های قبلی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کسب مقام نموده‌اند.

وی تصریح کرد: پس از برگزاری موفقیت‌آمیز آزمون غربالگری درون دانشگاهی در حیطه‌های مدیریت نظام آموزش و سلامت، آموزش پزشکی، استدلال بالینی، همگرایی در علوم پایه، کارآفرینی و کسب‌وکارهای فناورانه و حیطه هنر و سلامت که به‌صورت کاغذی در محل سالن فجر دانشگاه برگزار شده بود؛ امروز مرحله انفرادی کشوری به‌صورت الکترونیک برگزار شد.

دکتر سالاری افزود: در ادامه پس از اعلام نتایج توسط مرکز سنجش پزشکی و انتخاب رتبه‌های برتر کشوری، این افراد را برای مرحله گروهی که در محل وزارت بهداشت برگزار می‌شود آماده خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به استقبال دانشجویان در ثبت‌نام و شرکت در این آزمون، ضمن قدردانی از همکاری ارزشمند اساتید هیئت‌علمی در راستای برگزاری کلاس‌های آمادگی دانشجویان در آزمون و برگزاری وبینارها و ارائه منابع و رفرنس‌ها، امیدواریم که همچون دوره‌های قبل شاهد موفقیت چشمگیر دانشجویان عزیز و کسب مدال و افتخارآفرینی برای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باشیم.

 

 

 

 

انتهای پیام/ پ.ب 2010

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
آزمون.الکترونیک.المپیاد     شانزدهمین.المپیاد.علمی     دکتر.هدایت.سالاری    

تاریخ بروز رسانی:   26 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >