عبدالکریم جمیری:
طرح تحول نظام سلامت یکی از موفق‌ترین طرح های دولت است

17 آذر 1393
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تحول نظام سلامت یکی از موفق ترین طرح های دولت برای ارتقای سلامت در جامعه است.

عبدالکریم جمیری در مراسم روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: تلاش های علمی دانشجویان باید با بصیرت تمام در مسیر اعتلای نظام انجام شود.
وی خظاب به دانشجویان گفت: موفقیت های امروز ایران اسلامی در عرصه های مختلف مرهون تلاش های دانشجویان است و باید حداعلای توان خود را به کار بگیرید تا دراین راه موفقیت های بیشتری کسب شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکب بوشهر نیز گفت: جنبش دانشجویی نماد استقلال طلبی ملت بزرگ ایران است و بنیاد این جنبش بر اساس فر و اندیشه و توکل به خداوند است.
دکتر علیرضا رئیسی اضافه کرد: موفقیت های به دست آمده در زمینه های علمی حاصل جهاد علمی دانشجویان کنونی و جهاد فیزیکی دانشجویان دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل است.
وی افزود: نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با پیگیری های خود کمکم های شایانی به تکمیل پروژه متوقف شده دانشگاه کرده اند که جای تشکر و قدر دانی دارد.
دکتر رئیسی خاطر نشان کرد: برای حل مشکلات سلامت جامعه باید نگاه سیستمی داشت و اجرای طرح تحول نظام سلامت پس از ابلاغ سیاست های کلی نظام سلامت توسط مقام معظم رهبری تا کنون دستاوردهای بزرگی داشته است.
در حاشیه این برنامه مشکلات و کمبودهای حوزه دانشجویی مطرح شد و از دانشجویان برگزیده در جشنواره های فرهنگی، قرآنی و ورزشی تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/ 1022 م آ

 


کلمات کلیدی:
روز.دانشجو     نماینده.مجلس        

تاریخ بروز رسانی:   17 آذر 1393

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >