رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
تکریم بازنشستگان در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر وظیفه همه است

26 بهمن 1393
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: بازنشستگان امروز دانشگاه همکاران دیروز ما بوده‌اند که سی سال زحمات دانشگاه را به دوش کشیده‌اند و تکریمشان وظیفه همه پرسنل دانشگاه است.

دکتر علیرضا رئیسی در جشن تجلیل از بازنشستگان دانشگاه اضافه‌کرد: همه مدیران و کارکنان دانشگاه سعی و تلاششان این است که امانت‌دار خوبی برای زحمات طولانی مدت شما باشند و راهی را در پیش بگیرند که چشم‌انداز و هدف شما بوده است.
وی اضافه‌کرد: رسالت دانشگاه بسیار گسترده است که از مهمترین آن‌ها می‌توان به حفظ سلامت مردم و کیفیت آموزش اشاره‌کرد که باید به آن‌ها توجه شود تا فرزندان این استان بتوانند آینده ساز باشند.
این مقام مسؤول افزود: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به برکت انقلاب اسلامی از دهه هفتا از مؤسسه آموزش مامایی نرجس شروع شد و بعد دانشگاه علوم پزشکی شکل گرفت و در حال حاضر 2هزار نفر دانشجو در 5 دانشکده مشغول به تحصیلند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با 6500 نفر در 380 مرکز بهداشتی درمانی در سطح استان در حال خدمت رسانی به مردم شریف استان بوشهر هستند.
دکتر رئیسی در مورد طرح تحول نظام سلامت گفت: این طرح از 15 اردیبهشت ماه در استان شروع شد که آثار و برکات آن در حال نمایان شدن است.
وی در مورد وضعیت مالی دانشگاه خاطر نشان‌کرد: دانشگاه سال گذشته بدهی مالی بسیتر زییادی داشت و پرداخت‌های پرسنلی با تأخیر انجام می‌شد که با همت مسؤولین مالی دانشگاه پرداخت‌ها به روز شده و بسیاری از مطالبات قبلی نیز پرداخت شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر خطاب به بازنشستگان گفت: پاداش و مطالباتان در آینده نزدیک پرداخت می‌شود و اطمینان داشته باشید اگر از دست ما کاری برآید برای شما انجام خواهیم داد.
مسؤول کانون بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در جلسه تجلیل از بازنشستگان سال 93 گفت: نظر رییس دانشگاه نسبت به کانون بازنشستگان مثبت بوده و هر جا با مشکلی مواجه شدیم مشکلات ما را مرتفع کرده است
محمد مهدی خوشابی اضافه‌کرد: در سال گذشته 135 نفر از بازنشستگان و خانواده‌شان از سفر های زیارتی کانون بازنشستگان استفاده کرده‌اند و 720 سبد کالا بین اعضای صندوق قرض‌الحسنه شهدای دانشگاه توزیع شده است.
وی اضافه‌کرد: کانون بازنشستگان دانشگاه تسهیلات بانکی خوبی در قالب قرض‌الحسنه در اختیار بازنشستگان قرار داده است که از طریق صندوق قرض‌الحسنه شهدا و پیامبر اعظم(ص) پرداخت شده است.
خوشابی تصریح‌کرد: تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا بتوانیم امکانات شایسته‌ای در اختیار بازنشستگان دانشگاه که لیاقت بهترین‌ها را دارند قرار دهیم.
انتهای پیام/ 1022

کلمات کلیدی:
جشن‌بازنشستگان     جشن‌انقلاب     تکریم‌بازنشستگان    

تاریخ بروز رسانی:   26 بهمن 1393

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >