سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر معرفی شد

28 بهمن 1393
درآیینی با حضور فرماندار، امام جمعه دیر و قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، عادل مقدس به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر معرفی شد.

فرماندار شهرستان دیر در این آیین اساس دولت تدبیر و امید را خدمت‌رسانی هر چه بهتر به مردم عنوان‌کرد گفت : یکی از رویکردهای دولت افزایش سطح خدمات سلامت به مردم بوده و در این راستا شاهد تحولات عظیم در این بخش در سراسر کشور هستیم .
حمزه اعتماد به درمانگاه خیرساز هلال احمر دیر اشاره‌کرد وگفت : این درمانگاه از طرف فرد خیر احداث شده و اکنون برای راه‌اندازی آن به پزشک متخصص نیاز داردتا شاهد افزایش خدمات بهداشتی و در مانی باشیم .
امام جمعه دیر نیز در این آیین گفت: حضور حماسی و با شور و شعور ملت در راهپیمایی 22 بهمن دل دوستان را شاد و دشمنان را ناامید کرد.
حجت الاسلام سید علی حسینی افزود: فرصت ها زودگذر و پست ها امانتی به افراد سپرده می شود که باید از طرف مسؤولان ادای امانت شود.
وی نقش خیرین در کمک به ارتقای سطح سلامت جامعه را مهم دانست و گفت: تأمین برق مورد نیاز درمانگاه خیرساز هلال احمر دیر ضروری است و برای تشویق خیرین برای انجام کار خیر باید کمک کنیم.
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر هم گفت: از آغاز طرح تحول سلامت تعداد 80 هزار نفر در استان بوشهر از مزایای این طرح بهره‌مند شده‌اند که رقم قابل قبولی برای سطح سلامت جامعه می باشد.
دکترحیدر عزیزنژاد افزود: اکنون با اجرای طرح تحول نظام سلامت زایمان طبیعی افزایش و سزازین کاهش داشته است و تعرفه‌های خدمات درمانی و بهداشتی واقعی و منطقی و زیرمیزی کاملا ریشه کن شده است.
وی گفت: متعهد می شویم که پزشک متخصص مورد نیاز درمانگاه هلال احمر دیر را فراهم کنیم و شهرستان دیر را در اولویت کار خدمات درمانی قراردهیم.
در این مراسم از زحمات حسن مهندس فخرایی سرپرست سابق شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دیر تقدیر شد./ح.ن 1026

کلمات کلیدی:
تکریم‌معارفه     شبکه‌دیر    

تاریخ بروز رسانی:   28 بهمن 1393

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر



ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >