سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان معرفی شد

28 بهمن 1393
در آیینی با حضور قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و فرماندار شهرستان کنگان مهندس محمد بازیاری به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان معرفی شد.

جمشیدی فرماندار شهرستان کنگان در این آئین گفت: هر مدیر باید مقوله امانت ‌داری و وفاداری را در سرلوحه کار خود قرار دهد و با اخلاص به نظام و کشور مملکت خدمت نماید.
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این آیین ضمن تشریح طرح تحول نظام سلامت و میزان پیشرفت، استقبال و رضایت مردمی از این طرح، گفت: براساس نظر سنجی‌های متعدد از زمان اجرای طرح تحول نظام سلامت تاکنون، مردم از این طرح و بهداشت و درمان رضایت‌مندی و استقبال زیادی نشان داده‌اند.
دکتر حیدرعزیز نژاد در ادامه تصریح‌کرد: سیستم سلامت نیاز به مدیران صادق، وفادار و مخلص دارد و عدم وجود شرایط مدیریتی در آن پیامد مناسبی نخواهد داشت، به همین دلیل مدیران درحیطه نظام سلامت باید ازشرایط ویژه مدیریتی همر اه با تجربه و پشتکار و جدیت درکار برخوردار باشند.
در این مراسم از زحمات زینب حسینی سرپرست سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان تقدیر شد.
مهندس محمد بازیاری دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته بهداشت عمومی متولد شهرستان تنگستان است که از جمله سوابق وی می‌توان به
سرپرستی مرکز بهداشتی درمانی آباد تنگستان به مدت 3 سال، مدیریت مرکز آموزش بهورزی تنگستان به مدت 4سال، معاونت بهداشتی شبکه تنگستان به مدت 4سال، کارشناس واحد بیماریهای مرکز بهداشت استان به مدت 2 سال، جانشینی مدیر گروه گسترش شبکه وکارشناس مسئول پزشک خانواده مرکز بهداشت استان به مدت 7 سال و
مدیریت گروه گسترش شبکه استان اشاره کرد.
انتهای پیام / م.س 1027

کلمات کلیدی:
تکریم‌معارفه     شبکه‌کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   28 بهمن 1393

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >