فرماندار دشتستان:
سیستم درمانی شهرستان دشتستان در خدمات‌رسانی به مردم کوتاهی نکرده است

12 امرداد 1394
فرماندار دشتستان گفت: در درمانگاه تخصصی 17شهریور و بیمارستان شهید گنجی برازجان کارهای ارزشمند و خدمات شایسته‌ای به مردم ارایه شده است و در خدمات‌رسانی به مردم کوتاهی رخ نداده است.

دکتر ارسلان زارع در نشست هم‌اندیشی با پزشکان متخصص شهرستان دشتستان اضافه‌کرد: در ارزیابی‌های صورت گرفته از بین سازمان‌های دولتی و نهادهای خدمات رسانی‌ در شهرستان، درمانگاه تخصصی 17شهریور و بیمارستان شهید گنجی برازجان در بین سازمان‌های خدمات‌رسان جایگاه خوبی دارند.
وی افزود: این حرف به معنی نیست که ارایه خدمات در این مراکز هیچ نقصی ندارد بلکه با تمام چالش ها، کمبودها و مشکلات در این مراکز کارهای ارزشمند و خدمات شایسته‌ای به مردم ارایه شده است و در خدمات‌رسانی به مردم کوتاهی رخ نداده است.
دکتر زارع خاطرنشان‌کرد: دولت تدبیر و امید با تمام مشکلات اقتصادی که پیش‌رو داشت طرح تحول نظام سلامت را مبنای کارهای خود قرار داد و امروز شاهد رضایت بسیار بالای مردم از خدمات آن هستیم و به یکی از نکات برجسته دولت تبدیل شده است.
این مقام مسؤول خطاب به پزشکان متخصص دشتستان گفت: برگزاری چنین نشست‌هایی بسیار مفید و ارزشمند است چون از این طریق کمبودها و نواقصی که در این طرح مشاهده می‌کنید به مسؤولان دانشگاه و بنده منتقل می‌نمایید و با بازتاب این مسایل به سیاست‌گذران می‎توان این مشکلات را به‌صورت کشوری مرتفع کرد.
دکتر زارع تصریح‌کرد: برون‌رفت چنین جلسه‌هایی تنها اتخاذ تصمیمات مدیریتی جزیی نیست بلکه موجب افزایش همدلی‌ها و همزبانی‌ها و در روند ارتقای امور مفید و مؤثر است.
آماده ارایه خدمات ورزشی و رفاهی به پزشکان هستیم
فرماندار دشتستان در نشست هم‌اندیشی با پزشکان شهرستان دشتستان گفت: امکانات رفاهی شهرستان کمبودهایی دارد که برنامه‌هایی برای ساخت اماکن تفریح ورزشی وجود دارد.
دکتر ارسلان زارع افزود: در حال حاضر آمادگی داریم سالن‌های ورزشی، زمین چمن و استخر را در اختیار پزشکان شهرستان قرار دهیم و در مواقعی از سال که از شرایط آب و هوایی خوبی برخوردار هستیم می‌توان تورهای گردشگری درون شهرستان را برگزار کنیم.
وی اضافه‌کرد: در صورت تمایل نظام پزشکی می‌تواند مدیریت یکی از فضاهای ورزشی که در آینده در شهرستان ساخته می‌شود را بر عهده بگیرد و حتی آمادگی داریم با در اختیار قرار دادن مناطق درختکاری شده مناطق کوهستانی شهرستان را به شرط حفظ محیط طبیعی و درختان در اختیار دانشگاه قرار دهیم تا اردوگاه تفریحی برای پرسنل دانشگاه ساخته شود.
انتهای پیام /1022

کلمات کلیدی:
فرماندار     فرماندار.دشتستان     بیمارستان     درمانگاه.تخصصی     برازجان     بازدید    
دکتر.زارع    

تاریخ بروز رسانی:   12 امرداد 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >