امام جمعه برازجان:
طرح تحول نظام سلامت، طرح خوبی برای ایجاد رضایتمندی در مردم است

24 شهريور 1394
امام جمعه برازجان گفت: طرح تحول نظام سلامت برای بالا بردن سطح رضایتمندی‌ مردم در جامعه کمک خوبی است و مسئولین باید با مدیریت و تدبیر این طرح را ادامه دهند.

حجت‌الاسلام و المسلمین مصلح در نشستی که با حضورقائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و رؤسای شبکه بهداشت و درمان دشتستان و بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان افزود: اگر دغدغه در حوزه سلامت وجود دارد و یا انتقادی هم صورت می‌گیرد در جهت، تقویت و سازندگی بیشتر و کمک به ارتقای حوزه سلامت شهرستان است.
وی با بیان اینکه ما از حامیان حوزه سلامت به ویژه در شهرستان دشتستان هستیم بیان داشت: انتظار می‌رود با توجه به گستردگی و پراکندگی جمعیتی شهرستان دشتستان کمبود تجهیزات و امکانات بیمارستان شهید گنجی تأمین شود.
امام جمعه برازجان اظهار داشت: باید اعتماد مردم را در حوزه سلامت جلب کنیم و بخش دولتی در حوزه سلامت شهرستان را بیشتر تقویت کنیم.
کلینیک رادیولوژی در شهرستان دشتستان در آینده نزدیک راه اندازی خواهد شد
رییس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: دستگاه رادیولوژی خریداری شده و در آینده نزدیک کلینیک رادیولوژی در شهرستان دشتستان راه‌اندازیی خواهد شد.
دکتر علی مقدس جعفری در این دیدارافزود: یکی ازنیازهای مهم در حوزه درمان شهرستان دشتستان راه‌اندازی بخش اندوسکوپی بود که با جذب نیروی فوق تخصص گوارش این امر محقق شده است و این امر موجب رضایتمندی‌ و رفاه مردم و دارای اهمیت بسزایی برای بیمارستان از نظر اقتصاد درمان است.
این مقام مسئول بیان داشت: از ابتدای طرح تحول نظام سلامت تاکنون حدود 148 هزار بیمار به صورت سرپایی در کلینیک تخصصی شهرستان دشتستان ویزیت شده‌اند.
انتهای پیام/ م.غ 1023

کلمات کلیدی:
امام‌جمعه.برازجان     طرح.تحول        

تاریخ بروز رسانی:   24 شهريور 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >