درشهرستان تنگستان برگزارشد:
مراسم تکریم ومعارفه رییس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم

11 آذر 1394
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان تنگستان مراسم تکریم ومعارفه رییس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم با حضور مسئولین استانی وشهرستانی درسالن اجتماعات این شبکه برگزارشد.

در ابتدای این جلسه رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: ضریب اشغال تخت بیمارستانی درشهرستان تنگستان، قبل از اجرای طرح تحول نظام سلامت حدود یک درصد بود که با اجرای طرح تحول نظام سلامت و اضافه شدن پزشکان متخصص به این بیمارستان، این رقم به شصت درصد افزایش یافت.
دکتر نگین تاجی ضمن تشکر از مسئولین دانشگاه و شهرستان که طی دوران مسئولیت وی در بیمارستان امام حسین(ع) همکاری خوبی با شبکه بهداشت ودرمان شهرستان تنگستان داشتند گفت: در زمینه هتلینگ فضای فعلی بیمارستان اقدامات خوبی صورت گرفت و اعتبار خوبی ازسوی معاونت درمان دانشگاه به این بیمارستان اختصاص یافت.
وی اظهارداشت: عملیات گازرسانی و نصب آسانسوردر این بیمارستان درحال تکمیل شدن است و به همت مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان، دستگاه سونوگرافی این بیمارستان که ازجدید ترین و پیشرفته ترین دستگاه‌های موجود در نوع خود می‌باشد در این بیمارستان نصب و راه اندازی گردیده است.
دکتر نگین تاجی بیان کرد: دستگاه آنالوگ رادیولوژی بیمارستان اهرم به دستگاه دیجیتال تبدیل خواهد شد که تجهیزات آن خریداری شده است و درآینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.
دکتر نگین تاجی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه راه ‌اندازی فاز دوم بیمارستان گفت: با راه اندازی این فاز،این بیمارستان به یکی ازمجهزترین وپیشرفته ترین بیمارستان‌های استان تبدیل خواهدشد.
وی درپایان از همکاری همه مسئولین شهرستانی و استانی در دوران خدمت خود در بیمارستان امام حسین(ع) اهرم تقدیر و برای مدیریت جدید این بیمارستان آرزوی توفیق کرد.

برای رسیدن به نقطه مطلوب درمانی درشهرستان نیازمند تلاش و پیگیری بیشترهستیم
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این مراسم گفت: با وجود تلاش‌های صورت گرفته در حوزه درمان در شهرستان تنگستان، مردم این منطقه شایسته خدمات بهتر و والاتری هستند.
دکترسیدسجاد اقبالی با گرامیداشت هفته بسیج و همچنین تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی و رحلت پیامبر مکرم اسلام خاطر نشان ساخت: با وجود تلاش‌های فراوان صورت گرفته در اجرای طرح تحول نظام سلامت به سبب عدم آمادگی فضای فیزیکی فازدوم بیمارستان،جذب نیرو به اندازه کافی دربیمارستان صورت نگرفت اما امیدواریم با راه‌اندازی این فاز امکانات بیشتری هم در زمینه نیروی انسانی و هم تجهیزات جذب بیمارستان شود.
وی اضافه کرد: وضعیت ارائه خدمات درمانی در بیمارستان امام حسین (ع) نسبت به گذشته بسیار بهترشده که ارتقای شاخص اشغال تخت بیمارستانی دراین شهرستان گویای این مدعاست.
دکتراقبالی افزود: در زمینه تجهیزات پزشکی و نیروی انسانی در آینده نزدیک شاهد تحولات خوبی درسطح این بیمارستان خواهیم بود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: درگذشته مردم شهرستان جهت دریافت خدمات درمانی مجبور بودند رنج سفر را تحمل نموده و به سایر نقاط استان یا خارج از استان مراجعه کنند که امیدواریم با عزم جدی و راسخ مسئولان شهرستان و استان این مشکل به حداقل ممکن کاهش یابد.
دکتراقبالی درپایان ازخدمات آقای دکترنگین تاجی درطی دوران خدمتش دربیمارستان امام حسین(ع) تقدیر کرد.
وی موضوع تکریم و معارفه را به سبب استقلال کاری بیمارستان عنوان نمود و اظهار امیدواری کرد این مسئله به رشد سریع‌تر این بیمارستان منجر شود.
ارتقای شاخص ارائه خدمات درمانی نیازمند توجه و عزم جدی است
رییس جدید بیمارستان امام حسین(ع) گفت: افتخاردارم که درخدمت مردم عزیز شهرستان تنگستان هستم و امیدوارم بتوانیم با ایجاد محیطی سرشار از همدلی و صمیمیت، فضایی ایجاد کنیم که در آن کارکنان احساس امنیت و انگیزه بیشتر در خود کنند و از همه آنها می‌خواهم در این مسیر اینجانب را یاری کنند.
دکتر محمد علی بحرالعلوم افزود: ارتقای شاخص ارائه خدمات درمانی در بیمارستان نیاز به توجه و عزم جدی همه مسئولین دارد و ازخداوند می‌خواهم توفیقی عطا فرماید تا در دوران خدمتم در این بیمارستان قدم‌های مثبتی در راه خدمت هرچه بیشتر به مردم منطقه بردارم.

انتهای پیام/ ح.د 3010


کلمات کلیدی:
مراسم.تکریم.معارفه     رییس.بیمارستان.اهرم    

تاریخ بروز رسانی:   11 آذر 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >