واژگونی پژو405 درمحور گناوه – برازجان

5 بهمن 1394
واژگونی خودروی 405 نرسیده به روستای خلیفه ای منطقه گناوه یک نفرفوتی و 3 نفر مصدوم به جا گذاشت .

به گزارش پرسنل پایگاه اورژانس 115جاده ای چهارروستایی ، یک دستگاه پژو 405 درساعت 2:26 بامداد کیلومتر30محور گناوه – برازجان نزدیک روستای خلیفه ای ،به دنبال بارندگی شدید وکاهش دید،از جاده منحرف و سرنشینان آن به شدت مصدوم شده بودند.
بر اساس این گزارش تماس‌های ابتدایی با مرکز پیام شهرستان دشتستان وسپس پایگاه اورژانس115 جاده‌ای چهارروستایی بوده که با توجه به محل تصادف ،مرکز پیام شهرستان دشتستان با مرکز پیام شهرستان گناوه تماس واعلام ماموریت می کنند.
پس از حضور تیم عملیاتی فوریت‌های پزشکی در صحنه و بررسی اولیه صحنه مصدومین معاینه می‌شوند که در حین معاینات بالینی مشخص می‌شود یکی از سرنشینان به دلیل ضربه شدید به سر و شکستگی جمجمه قبل از رسیدن آمبولانس فوت شده است .
گفتنی است پس از انجام اقدامات درمانی اولیه برای 3 نفرمصدوم دیگرکه عمدتا ضربه به قفسه سینه ، سر و خراشیدگی سطحی داشتندکه همگی به بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهر گناوه اعزام شدند.
لازم بذکر است طبق آخرین تماس، دوتن از مصدومین امروز صبح از بیمارستان ترخیص شده اند ویکی از آنان جهت ادامه درمان به بیمارستان شهید گنجی برازجان اعزام گردیده است.
محور های گناوه - برازجان و گناوه - دیلم از جمله جاده های پرتردد و حادثه خیز استان است که صحنه های تصادفی زیادی را بخود دیده است .بیاد داشته باشید که گاه فقط یک اشتباه کوچک می تواند مرز بین بودن و نبودن را بشکند .
انتهای پیام/ ز.ی 50000
لینک کانال خبری روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در تلگرام
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
واژگونی.خودرو     گناوه.برازجان        

تاریخ بروز رسانی:   5 بهمن 1394

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >