امام جمعه و فرماندار دشتستان در جمع پرستاران شهرستان

27 بهمن 1394
همزمان با میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، امام جمعه ، فرماندار دشتستان ، رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و رییس بیمارستان شهید گنجی از بیمارستان 17 شهریور و بخش اعصاب و روان برازجان بازدید و از زحمات شبانه‌روزی پرستاران تقدیر وبا اهدای شاخه گل به پرستاران این روز بزرگ را به آنها تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان ؛ امام جمعه شهر برازجان حجت الاسلام و المسلمین مصلح ، در بازدید از بخش اعصاب و روان و بیمارستان 17 شهریور برازجان ضمن تبریک این روز بزرگ به پرستاران گفت: جایگاه پرستاران آنقدر بزرگ است که روز ولادت حضرت زینب (س) که اسوه صبر و بردباری می باشد برای پاسداشت پرستاران به نام روز پرستار نامگذاری شده است وهيچ چيزي در اين دنيا نمي‌تواند آنگونه كه سزاوار است، پاسخگوي زحمات این قشر زحمتکش و پرتلاش باشد.

دکتر ارسلان زارع فرماندار دشتستان نیز در این بازدید خطاب به پرستاران گفت: لذت کمک به دیگران، در فطرت پاک انسان‌ها نهادینه شده است و پرستاران و مراقبت، مهر و محبت به بیماران ضمن فراهم آوردن رضایت و خشنودی بیماران ، رضایت پروردگار را برای خود کسب می‌کنند .

در بازدید از بیمارستان 17 شهریور ،فرماندار دشتستان از بیمارانی که در بخش‌های مختلف این بیمارستان‌ بستری بودند عیادت و از نزدیک مشکلات و خواسته‌های چند بیمار و همراهان بیمار را بررسی کرد.

باید یادآور شد در حال حاضر276 پرستار و بهیار در حوزه سلامت شهرستان دشتستان به امر خدمت رسانی مشغول می‌باشند.
انتهای پیام/ س.غ 3030
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
امام.جمعه.دشتستان     فرماندار.دشتستان     روز.پرستار        

تاریخ بروز رسانی:   27 بهمن 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >