رییس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان خبر داد:
خدمت‌رسانی 48 پزشک متخصص و فوق‌تخصص در تعطیلات نوروزی در برازجان

16 فروردين 1395
رییس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان از خدمت‌رسانی 48 پزشک متخصص و فوق‌تخصص طی تعطیلات نوروزی در این شهرستان خبر داد.

دکتر علی‌مقدس جعفری افزود: توسعه زیرساخت‌های درمانی از اقدامات مهم دولت یازدهم بوده و حجم و کیفیت خدمات در حوزه سلامت رشد محسوسی داشته است.
وی از ارایه خدمات متنوع در ایام نوروز در بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان خبر داد و اظهار داشت: در تعطیلات نوروزی، حتی یک لحظه هم خدمت‌رسانی به بیماران و مراجعه‌کنندگان به بیمارستان متوقف نشد.
رییس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان تصریح کرد: آمار بیماران اورژانسی منتقل شده به بیمارستان 206 نفر و آمار فوتی‌ها 9 نفر می باشد.
دکتر مقدس جعفری افزود: تعداد کادر درمان کشیک ایام نوروز در بیمارستان 280 نفر بوده است که از این تعداد، 48 نفر پزشک متخصص و فوق‌تخصص در زمینه داخلی، گوش و حلق و بینی، پوست، مغز و اعصاب، تغذیه، جراح عمومی، کلیه و مجاری ادراری، زنان و زایمان، چشم، عفونی، طب اورژانس، بیهوشی، اعصاب و روان، گوارش، قلب، اطفال و ارتوپدی و مابقی کادر پرستاری بوده است.
رییس بیمارستان شهید گنجی برازجان ابراز داشت: تعداد بیماران ویزیت شده در اورژانس بیمارستان در این ایام به بیش از 8 هزار و 105 نفر رسید.
دکتر مقدس جعفری افزود: در ایام نوروز در این شهرستان تعداد 97 ماموریت اورژانس انجام شده که از این تعداد 48 ماموریت به صورت جاده‌ای و 49 ماموریت نیز به صورت شهری انجام گرفته است.
وی ادامه داد: از تمام توان و ظرفیت موجود برای بهبود خدمات‌رسانی به جامعه هدف بهره می‌بریم و هیچ فرصتی را در این مسیر هدر نخواهیم داد.
انتهای پیام/ پ.ر 4080


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
دکتر.مقدس‌جعفری     بیمارستان.شهید.گنجی     برازجان    

تاریخ بروز رسانی:   16 فروردين 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >