رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتی:
بیش از 8600نفر درایام تعطیلات نوروز از خدمات بهداشتی درمانی بهره‌مند شدند

18 فروردين 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: بیش از 8600نفر درایام تعطیلات نوروز از خدمات بهداشتی درمانی بهره مند شدند که از این تعداد 4953 مورد مراجعه به پزشک عمومی و 115 مورد مراجعین به دندانپزشکی داشته‌اند.

دکتر اصغر بحرانی همچنین از ارایه خدمات مامایی به 324 نفردر این ایام خبر داد و افزود: تعداد مراجعین به مراکز بهداشتی درمانی جهت دریافت خدمات آزمایشگاهی692 نفر، تزریقات و پانسمان 2189نفر و واکسیناسیون 397 نفر بوده است.
وی تصریح کرد: در ایام تعطیلات نوروز،81 مورد اعزام توسط اورژانس 115شهرستان انجام گرفت که از این تعداد 24 مورد مربوط به حوادث ترافیکی بوده است.
این مقام مسئول همچنین به اقدامات انجام گرفته در ایام تعطیلات نوروز توسط واحد بهداشت محیط و حرفه ای اشاره کرد و گفت: در این ایام 507 مورد بازدید از مراکز تولید و عرضه موادغذایی و اماکن عمومی شهرستان انجام و حدود 57 کیلوگرم موادغذایی فاسد و تاریخ گذشته کشف و معدوم شد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی به برنامه‌های اجراشده توسط واحد نظارت بر موادغذایی، آرایشی و بهداشتی نیز اشاره کرد و اظهار داشت: بازدید از مراکز تولیدی موادغذایی، بازدید از فروشگاه‌های بزرگ و عرضه کننده کالاهای ته لنجی، نصب بنر با موضوع قاچاق درمحل پلیس راه و معابر عمومی و توزیع تراکت آموزشی بین مسافران نوروزی با موضوع قاچاق لوازم آرایشی بهداشتی و برچسب اصالت درکمپ‌های ورودی شهراز مهمترین برنامه های این واحد در ایام نوروز بوده است.

انتهای پیام/ م.ا 3040

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 


کلمات کلیدی:
خدمات.بهداشتی     دکتر.بحرانی     شبکه.بهداشت.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   18 فروردين 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >