رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی:
ماهانه 30 هزار نفر در شهرستان دشتی از خدمات بهداشتی و درمانی بهره‌مند می‌شوند

8 ارديبهشت 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: ماهیانه حدود 30 هزار نفر با مراجعه به بخش‌های مختلف ازجمله بیمارستان و مراکز بهداشتی درمانی، خدمات لازم را دریافت می‌کنند.

دکتر اصغر بحرانی در نشست با خبرنگاران محلی شهرستان دشتی که به مناسبت هفته سلامت افزود: بخشی از تلاش‌های شبکه بهداشت و درمان توسط خبرنگاران انجام می‌شود، زیرا اصحاب رسانه زبان گویای ادارات و نهادها به شمار می‌روند.
رییس شبکه بهداشت و درمان به هفته سلامت پرداخت و گفت: در هفته سلامت اقدامات خوبی در راستای آگاهی بخشی به مردم انجام‌گرفته است.
وی افزود: یکی از دلایلی که باعث ایجاد دیابت در جامعه می‌شود کم‌تحرکی است که ورزش می‌تواند کمک خوبی در این زمینه داشته باشد.
دکتر اصغر بحرانی یادآور شد: به خاطر کم‌تحرکی 62 درصد جمعیت استان بوشهر اضافه‌وزن دارند و بیش از 80 درصد مردم دشتی کم‌تحرک هستند.
وی اضافه کرد: 54 درصد علت مرگ‌ومیر در دشتی عوارض قلبی و عروقی است که 50 درصد آن ناشی از بیماری دیابت و 34 درصد حوادث رانندگی است.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتی تصریح کرد: در هفته سلامت بازدید از داروخانه‌ها در سطح شهرستان دشتی تشدید و حدود 34 کیلوگرم از کالاهای بهداشتی غیرمجاز و تاریخ گذشته معدوم شد.
انتهای پیام/ م.ا 3040


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
خدمات.بهداشتی‌درمانی     دکتر.اصغر.بحرانی     شبکه.بهداشت‌درمان        

تاریخ بروز رسانی:   8 ارديبهشت 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >