تکریم پدران آسمانی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

15 ارديبهشت 1395
مراسم تکریم پدران آسمانی و تجلیل از خانواده شهدای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این مراسم که در سالن ابن‌سینا برگزار شد گفت: شهدا باخدا معامله کردند و نیتشان خالصانه برای خدا بود و نیازی به این تقدیر و تشکرها ندارند اما این مراسم، برای یادآوری همه آحاد مردم است که چه جان‌فشانی‌هایی و زحمت‌هایی کشیده شده و چه مجاهدت‌ها و تلاش‌هایی صورت گرفته که ما امروز اینجا نشسته‌ایم.
دکتر حیدر عزیز نژاد اضافه کرد: به‌واسطه مجاهدت‌های شهدا بوده که اکنون با این عظمت و سربلندی در مجامع بین‌المللی حضور داریم.
وی در این مراسم که به مناسبت روز پدر برای تقدیر از خانواده‌ شهدای دانشگاه برگزار شد، اظهار داشت: هر چیز ارزشمندی به‌اندازه خودش ارزش تولید می‌کند و اگر شهدای انقلاب باعث پیروزی انقلاب اسلامی شدند، یک تغییر جهانی اتفاق افتاد و یک تولد خجسته در جهان شکل گرفت و شهدای دفاع مقدس نیز باعث پیروزی جنگ تحمیلی و بیرون راندن دشمن از خاک میهن شدند.
دکتر عزیز نژاد تصریح کرد: جنگ همیشه خواهد بود حتی زمانی که امام زمان (عج) ظهور کنند هم انسان‌های خبیثی هستند که با ایشان می‌جنگند ولی در جریان زندگی کسی برنده است که بالاترین جایگاه را در نزد خداوند متعال پیدا کند و بالاترین جایگاه بی‌تردید مختص شهداست.
قائم‌مقام رییس دانشگاه بیان کرد: ما همه مدیون خون شهدا هستیم ولی خانواده محترم شهدا، هم عزیزترین کسانشان را درراه خدا از دست دادند و هم دشواری‌های بسیاری را تحمل کردند و این تحمل دوری و سختی، جای تقدیر و تشکر دارد.
مشاور امور ایثارگران دانشگاه نیز اظهار داشت: زحمات همسران شهدا و ایثارگری‌های مردانِ مردی که در هشت سال دفاع مقدس جانانه ایثار کردند، اکنون جمهوری اسلامی ایران در دنیا می‌درخشد و کار به‌جایی رسیده که بسیاری از ابرقدرت‌های جهان پای میز مذاکره با جمهوری اسلامی کشیده شده‌اند و این چیزی نیست جز عظمت خون شهدا که این ابرقدرت‌هایی که دنیا از آن‌ها حساب می‌بردند را پای میز مذاکره آورد.
مهدی مرکبی اضافه کرد: ما خود را مدیون خون شهدا می‌دانیم و امیدوارم خداوند این توفیق را نصیب ما بکند تا بتوانیم ثابت‌قدم‌تر از قبل در این راه قدم برداریم و بتوانیم یاد و خاطره شهدا را همیشه در جامعه به‌ویژه در جامعه دانشگاهی زنده نگه‌داریم.
در پایان این مراسم از خانواده‌های شهدای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقدیر شد.انتهای پیام/ س.م. - 1021

کلمات کلیدی:
تکریم     پدران.آسمانی     دکتر.عزیزنژاد     امور.ایثارگران    

تاریخ بروز رسانی:   15 ارديبهشت 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >