به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر صورت گرفت:
همایش حماسه جاوید در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/گزارش تصویری

5 خرداد 1395
همایش حماسه جاوید به مناسبت سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

رییس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر در این همایش گفت: یکی از دوره‌های طلایی پس از شکل‌گیری انقلاب اسلامی، دوران هشت سال دفاع مقدس است که مانند نگینی بر تارک انقلاب می‌درخشد.
دکتر مرادعلی فولادوند با اشاره به اینکه آزادسازی خرمشهر باید همیشه گرامی داشته شود افزود: آنچه اهمیت آزادسازی خرمشهر را دوچندان کرده است رمزها و کلیدواژه‌هایی است که در آن نهفته است و می‌تواند راه گشای بسیاری از مشکلات جامعه کنونی نیز باشد.
وی تصریح کرد: وحدت کلمه، اتکا به درون و باور به یاری خداوند ازجمله کلیدواژه‌هایی است که منجر به پیروزی در جنگ هشت‌ساله دفاع مقدس شد.
دکتر فولادوند خاطرنشان کرد: در جامعه کنونی نیز اعتماد به جوانان در عرصه‌های دیگر ازجمله سایبری و مقابله با مشکلات موجود درصحنه‌های اجتماعی می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات حال حاضر جامعه باشد.
رییس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر با اشاره به اینکه دشمن در دو حوزه مهم برنامه‌هایی را برای کشور طراحی کرده است که مهمترین آن فضای مجازی است و باید در این فضا کارهای مهمی صورت گیرد، تصریح کرد: حوزه اقتصاد دومین هدف دشمنان اسلام است بنابراین باید برای تأمین معیشت، اقتصاد سالم، پویا و درون‌زاد تلاش کرد و با بهره‌گیری از متخصصین‌‌، منابع درونی و تکیه‌ بر داشته‌های کشور در جهت خنثی‌سازی نقشه‌های آنان گام برداریم.
ارتباط باخدا، توسل و توکل رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود
فرمانده هشت سال دفاع مقدس نیز در این همایش گفت: ارتباط باخدا، توسل و توکل رمز پیروزی انقلاب اسلامی در جنگ هشت‌ساله دفاع مقدس بوده است.
سردار عبدالرضا وجدیان افزود: فرزندان این مرزوبوم با دلگرمی و امید تا پای جان بر روی باورهایشان استوار ماندند و خود را از تمامی بندهای دنیوی آزاد کردند و درنهایت منجر به آزادسازی خرمشهر شدند.

وی با اشاره به اینکه باید زیر پرچم ولایت امیدوارانه تلاش کنیم خاطرنشان کرد: به گفته مقام معظم رهبری خرمشهرها در پیش رو است، نه در میدان جنگ نظامی بلکه در میدانی که از جنگ سخت‌تر است بنابراین نباید به وضع موجود قانع بود بلکه باید با بهره‌گیری از توانمندی‌های داخلی و با یاری جستن از جوانان میهنمان به‌سوی سرافرازی کشور عزیزمان گام برداریم.
این همایش به همت بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر و تشکل‌های فرهنگی دانشگاه برگزار شد.
انتهای پیام/ م.ف 1026


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
همایش     سالروز.آزادسازی.خرمشهر     دکتر.مرادعلی.فولادوند     سردار.عبدالرضا.وجدیان    

تاریخ بروز رسانی:   5 خرداد 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >