فرماندار دیر:
توجه و تکریم پزشکان و کادر بهداشت و درمان یکی از بسترهای توسعه حوزه سلامت است

4 شهريور 1395
فرماندار شهرستان دیر گفت: یکی از بسترهای توسعه حوزه سلامت توجه و تکریم پزشکان و کادر بهداشت و درمان است و روز پزشک بهانه شایسته‌ی است که تلاش‌های ارزنده این عزیزان موردتوجه و تقدیر قرار گیرد.

حمزه اعتماد به مناسبت روز پزشک با حضور در مرکز خدمات جامع سلامت حضرت مهدی (عج) دیّر با تقدیر از فعالیت شبانه‌روزی پزشکان این مرکز گفت: من به‌نوبه خود قدردان تلاش دلسوزانه پزشکان شهرستان دیّر که در تمام ساعات شبانه‌روز با تمام وجود در خدمت بیماران و نیازمندان هستند و نقش طبیبانه خود را با سربلندی ایفا می‌کنند، هستم.
وی با اشاره به جایگاه والای پزشکان در جامعه گفت: پزشکان تلاشگر عرصه سلامت در نزد مردم این شهرستان از جایگاهی رفیع برخوردارند و مردم به آنان اعتماد کامل دارند.
فرماندار دیّر بابیان اینکه اجرای طرح نظام سلامت یک کار ارزشی و کم‌نظیر است، گفت: یکی از اهداف اجرای طرح تحول نظام سلامت رضایت‌مندی مردم است که دولت تدبیر و امید در این بخش موفق بوده است و باعث کاهش پرداخت هزینه درمانی توسط مردم شده است.
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تأمین کادر درمانی تخصصی موردنیاز شهرستان دیّر همکاری خوبی داشته است
اعتماد با تأکید بر تأمین کادر درمانی تخصصی موردنیاز شهرستان دیّر گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همکاری خوبی در این زمینه داشته است و با برنامه‌ریزی انجام‌شده امکان حضور پزشکان متخصص و ارایه خدمات تخصصی پزشکی در درمانگاه رازی دیّر فراهم‌شده است.
تحت پوشش قرار گرفتن صددرصدی جمعیت شهرستان دیر در برنامه پزشک خانواده
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر نیز ضمن تقدیر از حضور فرماندار و معاون عمرانی وی در مرکز خدمات جامع سلامت حضرت مهدی (عج) دیّر از تحت پوشش قرار گرفتن صددرصدی جمعیت شهرستان دیر در برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع خبر داد و گفت: سالانه حدود 120 هزار نفر از شهروندان از خدمات پزشک خانواده بهره‌مند می‌شوند و سعی بر آن است با ارایه خدمات بهداشتی درمانی در سطح اول نظام ارجاع از هزینه پرداختی مردم بابت درمان کم کنیم.
زهرا دریانورد به بخشی از خدمات حوزه سلامت اشاره و اظهار کرد: دایره خدمات حوزه سلامت از قبل از تولد تا بعد از مرگ گسترده است و با اجرای برنامه‌های مختلف بهداشتی درمانی، مراقبت‌های لازم توسط همکاران تلاشگر این حوزه به شهروندان ارایه می‌شود.
وی بابیان اینکه چهارده پزشک عمومی در مراکز خدمات جامع سلامت تحت پوشش شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر فعال هستند، گفت: در تمامی پنج مرکز خدمات جامع سلامت تحت پوشش، پزشکان به‌صورت 24 ساعته بیتوته بوده و خدمات درمانی به بیماران ارایه می‌دهند.
فرماندار دیّر در زادروز شیخ‌الرییس ابوعلی سینا و روز پزشک با حضور در مرکز خدمات جامع سلامت حضرت مهدی (عج) دیّر با پزشکان این مرکز دیدار و روز پزشک را به آنان تبریک گفت.

انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تکریم     روز.پزشک     فرماندار.دیر     حمزه.اعتماد     معاون.بهداشتی     زهرا.دریانورد    
شبکه.بهداشت‌درمان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   4 شهريور 1395

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >