دیدار با خانواده‌های شهدا و آزادگان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه

17 آبان 1395
در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان هشت سال دفاع مقدس دیداری با خانواده‌های شهدا و آزاده شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه انجام شد.

مسئول امور ایثار گران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این دیدارها گفت: شهیدان ما انسان‌های وارسته‌ای بودند که جان و مال خود را فدای دین و کشور کردند، آنان کسانی بودند که باخدای خود معامله کردند.

مهدی مرکبی افزود: هدف شهدای ما تنها خاک و وطن نبود بلکه در وهله اول اسلام و حفظ قرآن و دین بوده است و با این هدف گوش‌به‌فرمان امام راحل (ره) همه سختی‌ها را به جان خریدند و در این مسیر جان خود را تقدیم اسلام کردند.

وی تصریح کرد: شنیدن روایت‌های رزمندگان اسلام و خاطرات آنان وظیفه ما را در قبال اجتماع و نسل‌های سوم و چهارم مشخص می‌کند.
مسئول امور اداری و فرمانده پایگاه مقاومت سلمان فارسی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز در این جمع گفت: روحیه شهادت و ایثار روحیه‌ای خدایی است که اگر این عزیزان نبودند مطمئناً ما در آرامش نبودیم.
علیرضا رضایی نیا افزود: با دیدار و دلجویی از خانواده‌های شهیدان، خود روحیه‌ای تازه می‌گیریم و این دیدارها کمترین کار ممکن است که در مقابل کارهای بزرگ این عزیزان انجام می‌دهیم.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه؛ در این دیدار که جمعی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه حضور داشتند، از خانواده شهید بهزاد بهزادی و ایثارگر عبدالرضاشیرآلی از مجموعه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تجلیل شد.
محمد بهزادی برادر شهید نیز خاطراتی از شهید بهزاد بهزادی بیان کرد و همچنین عبدالرضا شیر آلی رزمنده و آزاده هشت سال دفاع مقدس نیز خاطراتی از آن دوران غرورآفرین بیان کرد.
در این دیدارها با تقدیم هدایایی از این دو خانواده والامقام تقدیر و تشکر به عمل آمد.

انتهای پیام/م.ن3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
دیدار     مهدی.مرکبی     علیرضا.رضایی‌نیا     محمد.بهزادی     شبکه.بهداشت‌درمان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   17 آبان 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >