مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ علوم پزشکی بوشهر:
باید روحیه جهادی و بسیجی در دانشگاه ترویج پیدا کند

22 آبان 1395
مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: دشمن همواره در تلاش برای عدم نقش آفرینی دانشگاه در تشکیل تمدن اسلامی است و برای مقابله با این نقشه باید روحیه جهادی و بسیجی را در دانشگاه ترویج دهیم.


حجت الاسلام عباس دشتی گفت: معاونت دانشجویی و فرهنگی باید زمینه‌ساز نبوغ و رشد دانشجویان در عرصه‌های علمی و فرهنگی باشد.

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خاطرنشان کرد: یکی از مباحث مهمی که امروزه در عرصه دانشگاهی باید به آن توجه شود و دشمن به دنبال ترویج آن است خطر لیبرالیسم فرهنگی یا به نوعی جریان اباحی گری و لاابالی گری در عرصه فرهنگی و جامعه دانشجویی است و افرادی نیز اصرار دارند که این تفکرات را در فضاهای جامعه و دانشجویی ترویج دهند و باید اساتید و متدینین دانشگاه در این عرصه بی‌تفاوت نباشند.

وی که در آیین تکریم و معارفه معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سخنرانی می‌کرد، افزود: عملکرد ما باید به شکلی باشد که فردای قیامت شرمنده امام راحل، شهدا و انسان‌های آزاده نباشیم.

دشتی خاطر نشان کرد:  دانشگاه باید درراستای تربیت نسب مومن و انقلابی گام بردارد و توجه جدی به تهاجم دشمن در محیط های دانشجویی داشته باشد.

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطر نشان کرد: ظرفیت بالایی در دانشگاه ما وجود دارد که در قالب تشکل‌های مختلف دلسوزانه به فعالیت می‌پردازند.

حجت الاسلام دشتی با بیان اینکه تشکل‌های دانشجویی همواره با نقد خود نماد سرزندگی و پویایی دانشگاه بوده‌اند، تصریح کرد: اگر نقدی از ناحیه تشکل‌های دانشجویی صورت می‌پذیرد در جهت خیرخواهی است و ما نیز باید در مواجهه با چنین مواردی منطقی عمل کنیم.

وی افزود: همراهی تشکل‌های دانشجویی موجب شده تا دشمن نتواند به اهداف خود در جدایی دین از مراکز علمی دست یابد.

حجت الاسلام عباس دشتی با تبریک انتخاب دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به عنوان دانشگاه برتر سال 95 در زمینه اقامه نماز، گفت: درخشش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در عرصه‌های فرهنگی مرهون همدلی و همنوایی تمامی مجموعه دانشگاه است.


انتهای پیام/ م.پ1025

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     معاون.دانشجویی‌فرهنگی     دفتر.نهاد.رهبری     حجت‌الاسلام.عباس.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   22 آبان 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >