امام‌جمعه شهر برازجان:
بخش بهداشت و درمان سهم مهمی در سلامت مردم دارد

6 فروردين 1397
امام‌جمعه شهر برازجان گفت: بخش بهداشت و درمان سهم مهمی در سلامت مردم دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، حجت‌الاسلام حسن مصلح در دیدار با سرپرست و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: سلامت و امنیت از دیگر نعمت‌های معنوی است که انسان معمولاً قدر آن را نمی‌داند، این نعمات را می‌توان به آسایش تعبیر کرد، آسایش نعمتی است ناشناخته و مادامی که هست، انسان از آن باخبر نیست؛ اما وقتی نباشد، انسان به‌ضرورت آن پی می‌برد. قدر آسایش را باید دانست و از آن در جهت تعالی بهره برد.
امام‌جمعه شهر برازجان از تلاش‌های بخش بهداشت و درمان که در ارتقای سلامت مردم نقش مهمی داشته تقدیر و تشکر کرد و گفت: تمامی نهادها باید در سلامت مردم سهم داشته باشند و بهداشت و درمان به‌عنوان متولی امر سلامت عملکرد خوبی را تاکنون داشته است و با جدیت در ارائه خدمات به مردم باید تلاش وافری داشته باشند.
وی یکی از دغدغه‌های اصلی خود را بحث دخانیات و قلیان بیان کرد و اظهار داشت: بحث ممنوعیت استفاده از مواد دخانی در اماکن مذهبی و تفریحی و همچنین پارک‌ها باید به‌صورت جدی دنبال شود و مسئولین شهرستان نظارت بیشتری در این مورد باید داشته باشند.
امام‌جمعه شهر برازجان با اشاره به نام‌گذاری شعار سال 97 حمایت از کالای ایرانی و تأکید مقام معظم رهبری بر استفاده و حمایت از کالای ایرانی و همچنین اقتصاد مقاومتی گفت: تمام دستگاه‌ها باید از مجموعه خود شروع کنند و شبکه بهداشت و درمان می‌تواند از داروهای و تجهیزات ایرانی استفاده نمایند و به اقتصاد کشور کمک نمایند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز گفت: ما تمام سعی خود را در ارایه بهتر خدمات به مردم انجام می‌دهیم. ماریا خویش‌دوست از تلاش همکاران شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در طرح سلامت نوروزی تقدیر کرد و افزود: حوزه سلامت فقط 25 درصد از سهم سلامت مردم را بر عهده دارد و باید تمام آحاد مردم در بحث سلامت همکاری نمایند و از امام‌جمعه شهر برازجان که به‌عنوان پدر معنوی شهرستان در اشاعه فرهنگ صحیح سلامت سهم بسزایی داشته و در مناسبت‌های مختلف بهداشتی با مجموعه بهداشت و درمان همکاری صمیمانه داشته است تشکر می‌نماییم.
حوزه سرپرستی و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در اولین روز کاری سال 97، با امام‌جمعه شهر برازجان دیدار کردند.

انتهای پیام/ س.غ3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
دیدار     امام.جمعه     حجت‌الاسلام.حسن.مصلح     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   6 فروردين 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >