رییس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت:
افزایش رضایتنمدی مردم هدف مهم اجرای طرح تحول نظام سلامت بوده است

9 مهر 1397
رییس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت گفت: افزایش رضایتمندی مردم هدف مهم اجرای طرح تحول نظام سلامت بوده است.

دکتر حمید صمدزاده در دیدار با رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی عنوان کرد: در چندسال اخیر اقدامات خوبی در حوزه سلامت دهان و دندان در استان بوشهر انجام گرفته و پیشرفتهای قابل توجهی در این زمینه حاصل گردیده است.
رییس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت افزود: افزایش رضایتمندی و اعتماد مردم به خدمات حوزه سلامت هدف مهم اجرای طرح تحول نظام سلامت بوده است.
وی تصریح کرد: اقدامات خوبی در حوزه سلامت دهان و دندان شهرستان دشتی انجام گرفته و خدمات خوبی در این زمینه به مردم ارائه می شود.
رییس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت افزود: می بایست منابع مالی جهت تشویق دندانپزشکانی که با تمام وجود در راه خدمت به مردم و نظام سلامت تلاش نموده و با اقدامات خود موجب افزایش اعتمادعمومی به خدمات مراکز دولتی میگردند تامین شود.
رضایت و اعتماد عمومی به خدمات حوزه سلامت دهان و دندان در شهرستان دشتی ایجاد شده است
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی نیز در این دیدار گفت: هم اکنون ۵ دندانپزشک در مجموعه بهداشت و درمان شهرستان مشغول به فعالیتند که هم از لحاظ فنی و هم از دیدگاه اخلاق مداری و تکریم ارباب رجوع در شرایط بسیار خوبی قرار دارند که این امر موجب استقبال بیش از پیش مردم از خدمات سلامت دهان و دندان در مراکز خدمات جامع سلامت و افزایش اعتماد آنان به خدمات این بخش گردیده است.
دکتر اصغر بحرانی افزود: اعتماد و رضایتمندی خوبی به خدمات حوزه سلامت دهان و دندان در شهرستان دشتی ایجاد شده است.
وی تصریح کرد: با توجه پایین بودن میانگین درآمد مردم شهرستان دشتی و دشواری پرداخت هزینه بالای خدمات دندانپزشکی دربخش خصوصی، ارایه این خدمات با نرخ دولتی و نیمه دولتی در مراکز خدمات جامع سلامت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و موجب رضایتمندی عمومی بوده است.
گفتنی است رییس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت از واحد دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت امام حسن مجتبی (ع) خورموج بازدید و از نزدیک در جریان امکانات و روند ارایه خدمات دندانپزشکی در این مرکز قرار گرفت.
انتهای پیام/م.ا ۳۰۴۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
دیدار     دهان.و.دندان     دکتر.حمید.صمدزاده     دکتر.اصغر.بحرانی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی    
   

تاریخ بروز رسانی:   9 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >