کنگره شهدای وزارت بهداشت در استان بوشهر برگزار می‌شود

23 مهر 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از برگزاری کنگره شهدای وزارت بهداشت در استان بوشهر خبر داد.

دکتر سعید کشمیری در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه بوشهر گفت: کنگره شهدای وزارت بهداشت در اسفندماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و با حضور دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: هدف از برگزاری این کنگره بزرگداشت و تکریم مقام شامخ شهدای گران‌قدر هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم و خانواده مکرم آنان است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود عنوان داشت: بر اساس برنامه پنجم توسعه که در لایحه برنامه ششم نیز ذکرشده، صنایع بزرگ باید هم‌زمان با ایجاد یا توسعه فعالیت‌های خود، پیوست سلامت آن را نیز در نظر گرفته و اجرایی کنند.
وی افزود: البته پیوست سلامت ابعاد گسترده‌ای از اقدامات و نیز حوزه جغرافیایی استان را در برمی‌گیرد که فعالیت مؤثر و نوین برای کاهش آلاینده‌ها، مشارکت در برطرف کردن آسیب‌های پیرامونی و در یک‌کلام نقش فعال در حوزه سلامت‌محوری استان در این راستا خواهد بود.
دکتر کشمیری توجه جدی به حفظ سلامت و تأمین امنیت غذایی مردم را یک ضرورت اساسی دانست و اظهار داشت: یکی از راه‌های پیشگیری از بیماری‌ها توجه به تغذیه و تأمین امنیت غذایی است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این نشست همچنین گزارشی از برنامه‌های حوزه سلامت استان بوشهر ارایه داد.
مهدی مرکبی مشاور رییس و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این دیدار گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته دانشگاه در امور ایثارگران ارایه داد.
انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
کنگره     دیدار     دکتر.سعید.کشمیری     نماینده.ولی‌فقیه     امام.جمعه        

تاریخ بروز رسانی:   23 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >