رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
شغل پرستاری با شریف‌ترین جلوه آفرینش الهی مرتبط است/ گزارش تصویری

24 دی 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: حرفه مقدس پرستاری از جایگاه و منزلت بالایی برخوردار است، چراکه این شغل مقدس با شریف‌ترین جلوه آفرینش الهی یعنی حیات و جان انسان‌ها مرتبط است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان دکتر سعید کشمیری در آیین کاشت ۱۰۰ اصله نخل در بیمارستان امام حسین (ع) اهرم به مناسبت روز پرستار افزود: باید در برابر تلاش‌های پرستاران و سختی‌ها و مشقت‌های آنان سر تعظیم فرود آورد.
وی تصریح کرد: من به واسطه اینکه یک پزشک هستم بیشتر از هرکسی شرایط شغلی آنان را درک می‌کنم، آن‌ها در سخت‌ترین شرایط کاری با کمترین امکانات، سعی در کمک به بهبود سلامتی یک بیمار دارند و این موضوع به صورت شبانه‌روزی ادامه دارد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: دستانی که برای خدمت به انسان‌ها آستین بالا می‌زنند، هزاران فرشته بر آن بوسه می‌زنند و این یعنی اینکه پرستاران قشنگ‌ترین و بهترین هدیه که دعای خیر مردم هست را در پشت سردارند و خداوند به واسطه همین دعای خیر یاری‌رسان آنان خواهد بود.
دکتر کشمیری افزود: پرستاران برای کمک به سلامتی مردم مجاهدت می‌کنند.
آیین کاشت ۱۰۰ اصله نخل در بیمارستان امام حسین (ع) اهرم به مناسبت روز پرستار با حضور معاون بهداشتی وزیر بهداشت، رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار تنگستان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان و اعضای شورای اداری شهرستان تنگستان برگزار و از پرستاران تقدیر و ۱۰۰ اصله نخل در این بیمارستان کاشته شد.

انتهای پیام/ ن.ا 1310
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
کاشت.درخت     دکتر.سعید.کشمیری     بیمارستان.امام.حسین     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   24 دی 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >