پرستاران بیمارستان امیرالمؤمنین و سوانح سوختگی گناوه تجلیل شدند

2 دی 1399
هم‌زمان با سالروز ولادت خجسته حضرت زینب (س) و روز پرستار از پرستاران دو بیمارستان امیرالمؤمنین و سوانح سوختگی توسط امام جمعه، فرماندار و سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گناوه، مسئولین شهرستان گناوه با حضور در بیمارستان‌های سوختگی و امیرالمؤمنین (ع) از زحمات پرستاران تقدیر کردند.
فرماندار گناوه در این مراسم اظهار داشت: پرستاران و کادر درمانی هر دو بیمارستان به عنوان فرشتگان نجات و سفیران سلامت در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند و زحمات ایثارگرانه آنها بر هیچ‌کس پوشیده نیست و شایسته بهترین تقدیرها هستند.
غلامرضا مهرجو با اشاره به وضعیت زرد در رنگ‌بندی کشوری هفته جاری بیان داشت: از مردم فهیم شهرستان برای رعایت پروتکل‌ها که نتیجه آن کاهش موارد ابتلا به کرونا در شهرستان بوده است بسیار سپاسگزاریم، ولی وضعیت زرد بسیار شکننده و ناپایدار است و همچنان از مردم خواستاریم با رعایت کردن پروتکل‌ها و اجتناب از ترددهای غیرضروری به کادر درمان کمک کنند.
حجت‌الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی با اشاره به میلاد با سعادت حضرت زینب (س) اظهار داشت: حضرت زینب (س) الگوی عفاف و پاکدامنی و صبر و شکیبایی و در واقع بهترین پرستاری بودند که الگوی مناسبی برای شما پرستاران پرتلاش است.
امام جمعه گناوه بیان داشت: با شیوع ویروس منحوس کرونا جامعه بیش از گذشته متوجه فداکاری و از خود گذشتگی کادر درمان و جامعه پزشکی و پرستاری شده است و اگر زحمات بی‌وقفه و شبانه‌روزی نبود خطرات بیماری کووید ۱۹ بیشتر از آنچه اکنون شاهد آن هستیم جامعه را به خطر می‌انداخت.
حجت‌الاسلام رکنی حسینی افزود: خوشبختانه با این همدلی و وحدتی که این روزها شاهد آن در جامعه هستیم خبرهای خوبی به گوش می‌رسد و اکثر شهرهای کشور از وضعیت قرمز خارج‌شده‌اند و امیدوارم بیماری منحوس کرونا در کشور ریشه‌کن شود.
محمدعلی دریانورد رییس بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) نیز از پشتیبانی فرماندار، امام جمعه، خیرین و سایر مسئولان شهرستان از کادر درمان در یک سال گذشته تقدیر و تشکر کرد.
این مراسم به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فضای باز برگزار شد.
مراسم تجلیل از پرستاران با حضور فرماندار، امام جمعه، نمایندگان نظام پرستاری، سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه، روسای دو بیمارستان در محل بیمارستان‌های سوانح سوختگی و امیرالمؤمنین (ع) شهرستان گناوه برگزار شد.
انتهای پیام/ ک.آ- ۳۰۸۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.پرستار     امام.جمعه     فرماندار     غلامرضا.مهرجو     حجت‌الاسلام‌رکنی    
محمدعلی.دریانورد     حسینی     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   2 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >