رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه؛
بیش از ۱۹۰۰۰ دوز واکسن کرونا در شهرستان گناوه تزریق شده است

10 امرداد 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: از ابتدای شروع طرح واکسیناسیون همگانی کووید ۱۹ تا پایان روز هشتم مرداد تعداد ۱۹ هزار و ۷۲ دوز در این شهرستان گناوه واکسن تزریق شده است.

عصمت حیدری در مصاحبه با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گناوه اظهار داشت: در این شهرستان دو سالن واکسیناسیون غدیر و شهید عبدویی از شنبه تا پنجشنبه صبح و بعدازظهر و جمعه‌ها صبح مشغول به فعالیت هستند.
وی افزود: از این هفته با تجهیز سالن حوادث اداره تربیت بدنی پایگاه سوم واکسیناسیون همگانی نیز راه‌اندازی شده است که فعلاً در این پایگاه به افرادی که دوز دوم واکسن آسترازنکا را باید تزریق کنند خدمات داده می‌شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه اضافه کرد: با شروع واکسیناسیون فرهنگیان عزیز سالن ورزشی دبیرستان علامه حلی بعنوان پایگاه چهارم واکسیناسیون کووید19 آماده شد و از دهم مرداد واکسیناسیون فرهنگیان در شهرستان گناوه شروع می شود.
حیدری یادآور شد: تاکنون حدود ۱۴٫۹۶ درصد جمعیت شهرستان (۱۶ هزار و ۸۱۸ دوز) واکسن نوبت اول و دو درصد جمعیت شهرستان (۲ هزار و ۲۴۵ دوز) واکسن نوبت دوم دریافت کرده‌اند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه با اشاره به انجام واکسیناسیون رده سنی ۴۵ سال به بالا در شهرستان گفت: به منظور پیشگیری از تجمعات و نوبت دهی بهتر در سالن‌های واکسیناسیون و نظم در اجرای برنامه واکسیناسیون شهروندان می‌بایست قبل از مراجعه حضوری با ثبت‌نام در سامانه salamat.gov.ir در زمان تعیین شده که برای آنها پیامک می‌شود به مراکز تجمعی واکسیناسیون کرونا مراجعه کنند.
وضعیت بحرانی کرونا منجر به تعطیلی شهر شد
حیدری یادآور شد: شهرستان گناوه طی هفته‌های گذشته در وضعیت قرمز بوده است و هفته گذشته یکی از بدترین هفته‌های این شهرستان بوده است، لذا ستاد مقابله با کرونای شهرستان تصمیم بر تعطیلی سه روزه کلیه ادارات، بانک‌ها و صنوف در این شهرستان گرفت.
وی اضافه کرد: در این راستا از چهارشنبه ششم مرداد لغایت جمعه هشتم مرداد شهر گناوه به صورت یکپارچه تعطیل شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه خاطرنشان کرد: شهروندان فهیم گناوه‌ای با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم حضور در اجتماعات به شکستن زنجیر انتقال بیماری کمک کنند، بدون شک گذر از موج پنجم با همکاری و احساس مسئولیت اجتماعی همگانی امکانم پذیر خواهد بود.
انتهای پیام/ک.آ ۳۰۸۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه     عصمت.حیدری     واکسیناسیون     واکسن.کرونا        

تاریخ بروز رسانی:   10 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >