با حضور نماینده دشتستان:
جهادگران سلامت دشتستان تقدیر شدند/ تجلیل از بهورزان شهرستان

14 شهريور 1400
با حضور نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی، جهادگران سلامت در مقابله با کرونا و بهورزان شهرستان دشتستان تجلیل شدند.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی در مراسم تجلیل از بهورزان شهرستان دشتستان اظهار داشت: فعالان حوزه سلامت از جمله بهورزان در دوران کرونایی سختی‌های فراوانی را متحمل شدند و ایثار بزرگی انجام دادند.
وی افزود: اگر زحمات، ایثارگری‌ها و خدمات این عزیزان نبود، قطعاً وضعیت بدتری را در زمینه ابتلاء به کرونا و اثرات ناشی از آن شاهد بودیم.
ابراهیم رضایی بیان کرد: در ارتباط مستقیم و مستمری که با فعالان حوزه سلامت داشته‌ایم، تبدیل وضعیت یکی از مطالبات جدی این افراد بوده است که مطالبه به حقی است.
وی خاطرنشان کرد: اعتقاددارم که در حوزه بهداشت و آموزش باید امنیت شغلی مناسب برای فعالان این دو حوزه فراهم شود و این موضوع را با جدیت دنبال و پیگیری می‌کنیم.
رضایی تصریح کرد: در نشستی که با وزیر بهداشت داشتم در مورد تبدیل وضعیت نیروها تأکید ویژه‌ای داشتم و وزیر بهداشت قول پیگیری جدی در این زمینه را دادند و خوش‌بین هستیم که این مهم محقق شود.
وی یکی دیگر از مطالبات به حق فعالان حوزه بهداشت و درمان را پرداخت حق کرونا عنوان کرد و افزود: در این زمینه انتظار می‌رود این مطالبه محقق شود و شاهد روندی عادلانه در این زمینه باشیم.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای هیئت دولت برای پیوست عدالت در همه طرح‌ها تأکید داشتند و باید طرح‌ها به‌گونه‌ای باشد که مردم احساس تبعیض نکنند.
وی خاطرنشان کرد: پرداخت اضافه‌کار یکی دیگر از موضوعاتی است که دغدغه‌های کادر بهداشت و درمان از جمله بهورزان است که انتظار می‌رود در پرداخت آن تسریع شود.
رضایی ادامه داد: در دوران کرونا در شهرستان دشتستان شاهد اقدامات بسیار خوبی بودیم و ایثار و فداکاری زیادی صورت گرفت و جا دارد از فرماندار دشتستان و رئیس شبکه بهداشت شهرستان که شبانه‌روزی در این زمینه تلاش کردند تشکر کنیم.
عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: نیروهای حوزه بهداشت و درمان در دوران کرونا در خط مقدم مقابله با این بیماری قرار داشتند و ایثار و فداکاری آنها فراموش نمی‌شود.
انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.بهورز     نماینده.مجلس     دکتر.ابراهیم.رضایی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   14 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >