دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
۵۰۰ هزار نفر دوز اول واکسن کرونا را در استان بوشهر دریافت کرده‌اند/ تجلیل از عوامل اجرایی در امر واکسیناسیون شهرستان بوشهر/ گزارش تصویری

3 مهر 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: ۵۰۰ هزار نفر دوز اول واکسن کرونا را در استان بوشهر دریافت کرده‌اند.

دکتر سعید کشمیری در نشست ستاد مدیرت کرونا استان بوشهر اظهار داشت: جمعیت هدف بالای ۱۸ سال در استان بوشهر ۷۵۰ هزار نفر است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه روزی به ۱۵ هزار نفر در استان بوشهر واکسن کرونا تزریق می‌شود افزود: حدود ۳۵ درصد جمعیت هدف بالای ۱۸ سال استان بوشهر هر دو دوز واکسن خود را دریافت کرده‌اند.
وی تصریح کرد: بیش از ۱۸ ماه از شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان می‌گذرد و مدافعان سلامت در این مدت برای دفاع از سلامتی مردم ایستادند.
دکتر کشمیری ضمن تجلیل از رشادت‌های شهدا به ویژه شهدای ۸ سال دفاع مقدس و شهدای مدافع سلامت بیان کرد: کارهای صورت گرفته در حوزه سلامت استان بوشهر برای مبارزه با ویروس کرونا در سه رده پیشگیری، درمان و ایمن‌سازی می‌توان تقسیم کرد که همکاران بهداشتی حوزه سلامت استان بوشهر در هر سه زمینه حضور و فعالیت چشم‌گیری داشته‌اند.
وی اضافه کرد: همکاران بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در شیوع کرونا گمنام بوده‌اند ولی نقش اساسی و بی‌بدیل ایفا کردند و در حال حاضر که در مرحله ایمن‌سازی هستیم این عزیزان مثل گذشته در حال واکسیناسیون مردم هستند.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: ویروس کرونا یکی از مهم‌ترین بحران‌هایی است که مردم را درگیر کرده و تمام جنبه‌های زندگی مردم را دخیل کرده است، کرونا فقط یک بحث درمانی نیست بلکه بحث سیاسی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است که تمام جنبه‌های زندگی در آن دخیل است و همه‌گیری کرونا در همه ابعاد زندگی تأثیر داشته است.
در نشست ستاد مدیرت کرونا استان بوشهر از مدافعان سلامت (عوامل اجرایی در امر واکسیناسیون) شهرستان بوشهر با حضور حسن ابراهیمی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر تجلیل شد.

انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تجلیل     واکسیناسیون     نشست     ستاد.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   3 مهر 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >