معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
تمامی مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان دشتستان در ایام نوروز ۱۴۰۱ فعال می‌باشند

22 اسفند 1400
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به‌صورت فعال در مراکز بهداشتی و درمانی خبر داد.

محمدحسین دریسی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ضمن تبریک پیشاپیش عید نوروز اظهار داشت: بر اساس بخشنامه معاون بهداشتی وزیر بهداشت همه مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی در همه ایام نوروز از تاریخ ۲۹ اسفند تا ۱۴ فروردین به‌صورت کامل فعال هستند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: مرکز منتخب نمونه‌گیری کرونا و سالن‌های تجمیعی واکسیناسیون عمومی در تمامی ایام نوروز در دو شیفت صبح و بعدازظهر فعال می‌باشند و به مردم خدمات ارائه می‌کنند.
دریسی تأکید کرد: حضور همه سرپرستان و در دسترس بودن و همچنین پاسخگویی آن‌ها در تمام ساعات شبانه‌روز ضروری و مهم است و باید از تمام امکانات و نیروهای انسانی خود برای ارائه خدمات مطلوب به مردم منطقه و مراجعین به مرکز استفاده نمایند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار کرد: با توجه به حضور مسافرهای نوروزی در شهرستان، تیم‌های بازرسان بهداشت محیط در اکیپ‌های دونفره بر محل اسکان مسافرین نظارت و بازرسی دارند.
دریسی گفت: تمامی نیروهای بهداشتی اعم از مراقبین سلامت، بهورزان، نیروی بهیار، پرستار و اورژانس ۱۱۵ در بخش بهداشت در طی یک سال گذشته در بحران کرونا تمام تلاش خود را برای کنترل و پیشگیری بیماری کرونا انجام داده‌اند.

انتهای پیام/ س.غ 3030
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نوروز1400     عید.نوروز     معاون.بهداشتی     محمدحسین.دریسی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   22 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >