سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان:
حرفه سخت فوریت‌های پزشکی به‌عنوان فعالیتی جهادگرانه در عرصه سلامت است/ پرسنل اورژانس ۱۱۵ به‌عنوان جهادگران بی‌منت خط مقدم حوزه سلامت هستند

20 مهر 1401
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان بابیان اینکه حرفه سخت فوریت‌های پزشکی به‌عنوان فعالیتی جهادگرانه در عرصه سلامت است گفت: پرسنل اورژانس ۱۱۵ به‌عنوان جهادگران بی‌منت خط مقدم حوزه سلامت می‌باشند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان، مهندس محمود میر حاجی در دیدار با پرسنل فوریت‌های پزشکی شهرستان کنگان، فعالیت بدون وقفه پرسنل اورژانس در طول شبانه‌روز، گرما و سرما و شرایط سخت، باعث ایجاد آرامش در میان شهروندان و جامعه می‌شود که این خود کاری بزرگ و قابل‌تحسین است.
وی ضمن عرض خدا قوت به تلاشگران فوریت‌های پزشکی که در ایام شیوع بیماری کرونا با مشکلات و زحمات فراوانی مواجه بودند، از زحمات آنان تقدیر و تشکر کرد و افزود: پرسنل اورژانس ۱۱۵ آگاهانه و شجاعانه وارد میدان پرمشقت امداد و نجات شده‌اند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان خاطرنشان کرد: پرسنل اورژانس ۱۱۵ کمک به حادثه دیدگان، بیماران و خدمات اورژانسی و درمانی به همنوعان خود در مسیر جلب رضایت حق‌تعالی، بسیار ارزشمند و قابل‌تحسین بوده است که در این راه حتی از بذل جان خویش دریغ نکرده‌اند.
در این دیدار مسئول حراست شبکه و مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان کنگان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان را همراهی می‌کردند.

انتهای پیام/ م. س ۳۰۷۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دیدار     اورژانس115     مهندس.محمود.میرحاجی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   20 مهر 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >