اهدا لوح تقدیر وزیر بهداشت به خانواده شهید زهرا رگبار مدافع سلامت استان بوشهر

7 آبان 1401
با حضور اعضای کمیته ترویج جهاد، ایثار و شهادت، لوح تقدیر وزیر بهداشت به خانواده شهید مدافع سلامت زهرا رگبار اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی در این دیدار که همراه با اعضای کمیته ترویج جهاد، ایثار و شهادت انجام شد ضمن مهم خواندن خدمات کادر درمان و مدافعان سلامت گفت: تلاش و همت این مجاهدان ستودنی است و می‌بایست نسل امروز و آینده نسبت به آن آگاه بوده و قدردان آن باشند.
دکتر احمد یزدان پناه اضافه کرد: شهدای مدافع سلامت استان با نثار جان خود در راه سلامت مردم به همه ما درس فداکاری دادند و ما باید قدردان شهدای مدافع سلامت در راه مقابله با بیماری کرونا و حفظ سلامت مردم باشیم.
همسر شهید زهرا رگبار هم بابیان سجای اخلاقی و تعهد کاری همسرش در دوران خدمت و دوره کرونا، بر لزوم آشنایی مردم و مسئولین با ایثار و فداکاری‌های مدافعان سلامت تأکید کرد.
حجت‌الاسلام خلف پور روحانی مستقر در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر نیز به جایگاه رفیع شهدای سلامت در بین جامعه اشاره کرد و گفت: ایثار و فداکاری این عزیزان جلوه‌ای از مجاهدت‌ها و رشادت‌های شهدای دوره دفاع مقدس است.
حمید حبیبی نیا رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر خدمت به خانواده‌های شهدا را از بالاترین خدمت‌ها برشمرد و ابراز داشت: شهدا برای امنیت و آسایش این مرزوبوم از هستی خود گذشتند و امیدواریم ما بتوانیم آرمان‌های شهدای گران‌قدر را همیشه الگو و سرمشق خویش قرار دهیم.
مهدی مرکبی مسئول امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به ذکر خاطراتی از اسارت ایثارگران دوران دفاع مقدس در عراق پرداخت و توضیح داد: کمیته ترویج جهاد، ایثار و شهادت به ریاست دکتر ملکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی در هر ۱۰ شهرستان و به ریاست روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان‌ها تشکیل‌شده است.
در این مراسم لوح تقدیر دکتر عین‌اللهی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به همسر و فرزندان این بانوی ایثارگر اهدا شد.
شهید زهرا رگبار، هفتمین شهید مدافع سلامت در استان بوشهر است که در راه خدمت به همشهریان در مبارزه با این ویروس به شهادت رسید.
انتهای پیام/ ا.س-۳۰۰۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تقدیر     شهید.مدافع.سلامت     شهید.زهرا.رگبار     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     حجت‌الاسلام‌خلف‌پور    
مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   7 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >