معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
حوزه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بحث مولدسازی برای ارتقا کیفیت خدمات ورود می‌کند

5 بهمن 1401
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم برای ورود حوزه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بحث مولدسازی برای ارتقا کیفیت خدمات صورت گرفته است.

دکتر قاسم برجوئی فرد در آئین افتتاح آزمایشگاه جامع بهداشت مناطق جنوبی شهر بوشهر ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: نیاز است همکاری متقابلی بین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شورا و شهرداری بوشهر برای ارتقا کیفیت خدمات حوزه بهداشت صورت گیرد.
وی تصریح کرد: حوزه بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بحث مولدسازی که دولت اجازه داده است، برای ارتقا کیفیت خدمات ورود می‌کند که در این مسیر نیاز به همکاری بین بخشی سایر سازمان‌های مرتبط است.
ارتقا کیفیت خدمات بهداشتی نیاز به همکاری سایر سازمان‌ها است
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: نگاه معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، ارتقا کیفیت خدمات بهداشتی در سراسر استان به‌ویژه مناطق کمتر توسعه‌یافته است که در این مسیر نیاز به همکاری سایر سازمان‌ها است.
آماده همکاری با دانشگاه علوم پزشکی برای ارتقا کیفیت خدمات هستیم
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر نیز ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: همه داشته‌های ما به‌واسطه خون امام و شهداست.
مهندس وحید نیک‌روش بیان کرد: در بحث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شاهد اقدامات بسیار خوبی به‌ویژه در دوره مدیریت جدید بوده‌ایم.
وی تصریح کرد: اتفاقاتی خوبی در دولت مردمی آیت‌الله رئیسی در حوزه سلامت استان بوشهر رقم خورده است که ما به‌عنوان نماینده مردم از عزیزانمان در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قدردانی و تشکر می‌کنیم.
مهندس نیک‌روش اضافه کرد: شورا و شهرداری بوشهر با راهبرد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای کاهش مشکلات حوزه سلامت در کنار عزیزان این حوزه هستند و از هرگونه تلاشی دریغ نخواهند کرد.
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر با تأکید بر اینکه در شورای شهر بوشهر نیز نگاه اعضای شورا ایجاد زیرساخت‌های رفاهی و توسعه‌ای در تمامی مناطق به‌ویژه به مناطقی است که کمتر به آن‌ها توجه شده است افزود: درگذشته نگاه و توجه خوبی به مناطق جنوبی نمی‌شد بنابراین به دنبال این هستیم که خدمات به مناطق جنوبی را افزایش و ارتقا دهیم.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر نیز گفت: آزمایشگاه جامع سلامت در منطقه رایانی جهت همشهریان عزیز با زیربنای ۶۵۰ متر مربع افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
مهندس حمید حبیبی نیا اضافه کرد: مناطق جنوبی شهرستان بوشهر طی سال‌های اخیر به دلیل اضافه شدن بافت جمعیتی نیازمندان رفاه بیشتری است که یکی از این نیازها انجام آزمایش‌های روتین و تخصصی شامل بیو شیمی مانند قند، چربی، اوره و ...، خون‌شناسی، میکروب‌شناسی، هورمون شناسی (تیروئید، هپاتیت، ایدز و ...) سرولوژی مالاریا، سالک و غربالگری مادران باردار است.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: انجام خدمات بهداشتی باعث سلامتی بیشتر همشهریان می‌شود که مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در این آزمایشگاه جامع با تجهیزات پیشرفته و مجهز آماده خدمت‌رسانی به مردم عزیز محلات سبز آباد است.
آزمایشگاه جامع بهداشت مناطق جنوبی شهر بوشهر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رئیس شورای شهر بوشهر و مسئولین شهرستان بوشهر افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
افتتاح     آزمایشگاه     معاون.بهداشت     دکتر.قاسم.برجوئی‌فرد     مهندس.وحید.نیک‌روش     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا    
مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   5 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >