فرماندار شهرستان گناوه:
دسترسی عادلانه به خدمات بهداشتی و درمانی پیش‌نیاز ارتقاء سلامت جامعه است

11 ارديبهشت 1402
فرماندار شهرستان گناوه گفت: اقتدار و توانایی پیشرفت جامعه مستلزم وجود دو مؤلفه مهم امنیت و سلامت است که دسترسی عادلانه به خدمات بهداشتی درمانی پیش‌نیاز حفظ و ارتقاء سطح سلامت جامعه است

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، محمدتقی صفری در جلسه شورای سلامت شهرستان گناوه که در تاریخ ۱۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در محل فرانداری این شهرستان با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان و سایر مسئولین شهرستان با دستور کار معرفی برنامه پزشک خانواده برگزار شد گفت: پزشکی خانواده از اولویت‌های اصلی دولت سیزدهم است که باهدف پوشش همگانی سلامت اجرا می‌شود.
در این جلسه رئیس شبکه بهداشت و درمان ضمن خوش‌آمد گویی به حاضرین برنامه‌های اجرایی هفته سلامت شهرستان را اعلام و توضیحات تکمیلی لازم را ارائه کرد.
دکتر عصمت حیدری تأکید کرد: با اجرای طرح پزشکی خانواده طیف وسیعی از افراد در سطوح گسترده عمومی و تخصصی خدمات لازم را دریافت می‌کنند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه اظهار کرد: برنامه پزشکی خانواده در سه سطح و به ترتیب، سطح اول مراقبت‌های اولیه بهداشتی و درمانی در مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی و سطح دوم خدمات تخصصی در بیمارستان‌های تخصصی و در سطح سوم خدمات فوق تخصص در بیمارستان‌های فوق تخصصی به مراجعین خدمت ارائه می‌شود.
وی تأکید کرد: رعایت نظام ارجاع هزینه‌های خدمات بهداشتی و درمانی را برای افراد به‌طور چشمگیری کاهش می‌دهد


انتهای پیام/ م.ن ۳۰۸۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شورای.سلامت     فرماندار     محمدتقی.صفری     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   12 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >