با همت خیر نیک‌اندیش حوزه سلامت؛
بخش داخلی زنان بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه بازسازی شد

10 امرداد 1402
سرپرستار بخش داخلی زنان بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه گفت: به همت خیر نیک‌اندیش حوزه سلامت با اعتباری بالغ‌بر ۱۰ میلیارد ریال به‌طور کامل بازسازی شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه؛ فاطمه خرم‌آبادی اظهار داشت: با توجه به قدمت بیمارستان و فرسوده بودن زیرساخت‌ها و وجود مشکلات فراوان در اغلب بخش‌های درمانی، جهت رفاه حال بیماران و سایر مراجعین با کمک خیر حوزه درمان، بازسازی کامل این بخش شامل فاضلاب، کف، دیوارها، سقف و ... در دستور کار قرار گرفت و امروز شاهد بازگشایی و افتتاح این بخش هستیم.
وی ضمن قدردانی که زحمات خیرین حوزه سلامت ادامه داد: امیدواریم که با خدمت‌رسانی بهینه در محیطی امن و پاکیزه شاهد ارتقاء رضایتمندی همشهریان عزیز باشیم.
سرپرستار بخش داخلی زنان بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته بخش‌های دیالیز، زایشگاه، اورژانس، آی.سی.یو، جراحی زنان و داخلی جراحی مردان نیز بازسازی شده بودند و بخش‌های اطفال و نوزادان و اتاق عمل نیز با توجه به مشکلات عدیده‌ای که دارند در اولویت بعدی برای بازسازی می‌باشند.
محمدرضا بهزادی خیر نیک‌اندیش حوزه سلامت گفت: در عملیات بازسازی این بخش، ضمن رنگ‌آمیزی دیوارها، کف و سقف، سیستم فاضلاب نیز به‌طور کامل تعمیر و به‌روزرسانی شد.
وی اظهار امیدواری کرد: با افزایش امکانات و بهسازی فضا در قسمت‌های مختلف بیمارستان و همچنین با پیگیری‌ها و تلاش‌های مسئولین شهرستانی و استانی امیدواریم شاهد ارائه خدمات تخصصی‌تر و بهتر به همشهریان باشیم.

انتهای پیام/ م ک - 4030

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازسازی     بخش.داخلی.زنان     فاطمه.خرم‌آبادی     بیمارستان.امیرالمؤمنین(ع)     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   10 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >