رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
رابطان سلامت ادارات نقش مهمی در اجرای برنامه‌های سلامت‌محور دارند

23 مهر 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: رابطان سلامت ادارات نقش مهمی در اجرای برنامه‌های سلامت‌محور دارند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، دکتر ماریا خویشدوست در نشستی که با رابطان سلامت ادارات مختلف شهرستان دشتستان برگزار کرد، افزود: رابطان سلامت ادارات، افراد علاقه‌مند با شرایط تحصیلی و کاری ویژه هستند که با ابلاغ بالاترین مقام سازمان خود در اجرای برنامه‌های سلامت‌محور فعالیت می‌کنند.
دکتر خویشدوست تصریح کرد: از اجرایی شدن برنامه خود مراقبتی در شهرستان، گروه رابطین سلامت ادارات با هدف اجرایی کردن برنامه‌های سلامت‌محور تشکیل شده است و در طی سال‌های گذشته نقش بسیار خوبی در سازمان‌ها و نهادهای خود داشته‌اند.
وی بابیان اینکه، رابطان سلامت می‌توانند نقش بسیار خوبی در اطلاع‌رسانی و بیان اهداف طرح سلامت خانواده در سازمان خود و همچنین خانواده‌هایشان داشته باشند.
دکتر خویشدوست همچنین گفت: ما در گام اول طرح هستیم و به‌عنوان مسئول سلامت شهرستان از مردم شهر برازجان می‌خواهم که با مراجعه به پایگاه‌های سلامت و تشکیل پرونده الکترونیک از مزایای طرح سلامت خانواده بهره‌مند شوند.
وی بیان کرد: رابطان سلامت ادارات علاوه بر اطلاع‌رسانی و آموزش کارکنان سازمان خود، می‌توانند بابیان اهداف و مزایای طرح سلامت خانواده به مراجعین نیز سهم بسزایی در حوزه سلامت شهرستان ایفا کنند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: بر اساس جمعیت شهر برازجان، باید ۴۲ پایگاه سلامت خانواده راه‌اندازی کنیم و از رابطان سلامت ادارات می‌خواهیم برای شناسایی مکان‌هایی برای راه‌اندازی پایگاه سلامت در محلات با ما همکاری نمایند.
دکتر خویشدوست بابیان مزایا و اهداف طرح سلامت خانواده که مهم‌ترین آن ارائه خدمات بهداشتی توسط تیم سلامت است، گفت: رابطان سلامت ادارات ضمن آموزش این طرح به کارکنان خود، آن‌ها را برای مراجعه به پایگاه‌های سلامت و دریافت خدمات بهداشتی رایگان تشویق نمایند.

. انتهای پیام/س.غ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     رابطان.سلامت     دکتر.ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   23 مهر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >