رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
مراکز بهداشتی و درمانی دشتستان در تمامی ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ فعال می‌باشند

25 اسفند 1402
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از فعال بودن مراکز بهداشتی و درمانی بخش‌های دولتی و خصوصی در ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ در شهرستان خبر داد.

ماریا خویشدوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در ۸ مرکز خدمات جامع سلامت شبانه‌روزی و همچنین مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر (عج) و آزمایشگاه مرکزی در شهر برازجان در تمامی ایام تعطیلات نوروزی سال ۱۴۰۳ به شهروندان و مسافرین نوروزی انجام می‌گیرد.
خویشدوست تصریح کرد: در بخش درمانی نیز با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، کلینیک تخصصی نوید و درمانگاه‌های پزشکان عمومی رازی، فردوس و نوین در بخش خصوصی و کلینیک تخصصی ولایت برازجان در بخش دولتی در شهرستان فعال می‌باشند و در کنار بیمارستان‌های شهید صادق گنجی و مهر تأمین اجتماعی به مردم و مسافرین خدمات درمانی ارائه می‌دهند.
وی همچنین بیان کرد: شهرستان برای ورود مسافرین نوروزی آمادگی کامل دارد و بازرسان بهداشت محیط در قالب اکیپ‌های دونفره از اوایل اسفندماه تا ۲۵ فروردین‌ماه بر مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی و همچنین اماکن عمومی نظارت‌های خود را تشدید کرده‌اند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: برای رفاه حال شهروندان در طی ایام تعطیلات نوروز، ۴٫ مطب پزشک عمومی در بخش خصوصی و ۵ داروخانه شبانه‌روزی، یک مرکز دندانپزشکی و مرکز خدمات پرستاری در منزل نیز فعال می‌باشند و بروشورهایی حاوی معرفی مراکز خدمات جامع سلامت و مراکز درمانی بخش‌های خصوصی و درمانی جهت اطلاع مسافرین نوروزی در ورودی شهر برازجان توسط شبکه بهداشت و درمان و شهرداری برازجان از ۲۹٫ اسفندماه توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید.

کلمات کلیدی:
مراکز.بهداشتی.درمانی     تعطیلات.نوروز     دکتر.ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   27 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >