برگزاری جشنواره غذا به مناسبت هفته سلامت در شهرستان گناوه

9 ارديبهشت 1403
به مناسبت هفته سلامت جشنواره غذای سالم با محوریت غذاهای سالم و رژیمی در محل شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه برگزار شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در این جشنواره گفت: در هفته سلامت (۱ الی ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳) با شعار سلامت خانواده، غذای سالم و ورزش همگانی جشنواره غذای سالم با محوریت غذاهای رژیمی با حضور پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه برگزار شد، هدف این جشنواره ترویج سبک زندگی سالم بوده و این مهم نیازمند آگاهی بخشی و اطلاع‌رسانی است که باید در قالب برنامه‌هایی مثل جشنواره‌های غذا فرهنگ‌سازی شود.

دکتر عصمت حیدری در حاشیه این جشنواره با بیان اینکه یکی از طرح‌های مهم دولت سیزدهم در حوزه سلامت اجرای برنامه «پزشکی خانواده و نظام ارجاع» است، گفت: شهرستان گناوه در مرحله تأمین نیروی انسانی، فضای فیزیکی موردنیاز و خرید تجهیزات لازم است و تلاش ما در حوزه سلامت شهرستان اجرای هرچه بهتر این طرح در سطح شهرستان است.

وی ادامه داد: با اجرای طرح پزشک خانواده افراد جامعه به‌طور مستمر زیرپوشش مراقبت‌های بهداشتی و درمانی قرارگرفته و همچنین عدالت در سلامت و در دسترسی عادلانه به خدمات بهداشتی و درمانی برای همگان فراهم می‌گردد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه خاطرنشان کرد: در نظام فعلی ارائه خدمات در کشور تأکید بیشتری بر بیمار و درمان بیماری می‌گردد درحالی‌که با اجرای برنامه سلامت خانواده و نظام ارجاع توجه و تمرکز از درمان بر پیشگیری و انجام مراقبت‌های بهداشتی معطوف خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/ ۳۰۸۰

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
جشنواره.غذا     هفته.سلامت     دکتر.عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   9 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >