توسط امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر انجام گرفت:
دیدار با خانواده آزادگان و جانبازان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان

23 امرداد 1397
امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور در شهرستان دشتستان با خانواده آزادگان و جانبازان شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان دیدار و طی مراسمی از آن‌ها تجلیل به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مشاور رییس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، در دیدار با خانواده آزاده و جانباز شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان، گفت: مقاومت، پایداری و صبر آزادگان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس در مقابل شکنجه‌های دشمنان ستودنی است.
 مهدی مرکبی افزود: وجود آزادگان و خانواده آنان برای ما در این شهرستان یک افتخار است که باید قدر آن‌ها را بدانیم.
مسئول امور هماهنگی حوزه‌ی مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز اظهار کرد: آزادگان از سرمایه‌های نظام اسلامی و این انقلاب هستند و تجلیل و تقدیر از این عزیزان از افتخارات ما می‌باشد.
حجت‌الاسلام محمود عبدالهی افزود: در راستای سالروز ورود آزادگان، امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با خانواده‌های آزاده، جانباز و ایثارگر شاغل در دانشگاه علوم پزشکی دیدارهایی برگزار می‌کند و در طی مراسمی از این خانواده‌ها تجلیل و تقدیر به عمل می‌آورد.
مسئول پایگاه بسیج شهدای گمنام شبکه بهداشت و درمان دشتستان نیز گفت: در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در حدود 14 نفر آزاده و ایثارگر شاغل در شبکه بهداشت و درمان داریم.
قیصر ترک‌زاده گفت: سید اسماعیل حسینی از آزادگان بازنشسته و مصیب باغنده از جانبازان شاغل در شبکه بهداشت و درمان می‌باشند که در زمان هشت سال دفاع مقدس، متحمل رنج‌های زیادی شده‌اند و شبکه بهداشت و درمان به وجود چنین افرادی افتخار می‌کند.
گفتنی است، مشاور رییس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران، مسئول امور هماهنگی حوزه‌ی مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، حجت‌الاسلام پولادی مسئول امور فرهنگی و معاون امید عباسی امور فرهنگی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان و قیصر ترک‌زاده مسئول پایگاه بسیج شهدای گمنام شبکه بهداشت و درمان دشتستان با دو خانواده سید اسماعیل حسینی و مصیب باغنده دیدار و از آن‌ها تجلیل کردند.


انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
دیدار     جانبازان     امور.ایثارگران     مهدی.مرکبی     حجت‌الاسلام.محمود.عبدالهی        

تاریخ بروز رسانی:   23 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >