مشاور وزير و مسئول هماهنگی امور ایثارگران وزارت بهداشت:
نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت چراغ راه آیندگان خواهد بود

24 شهريور 1397
مشاور وزير و مسئول هماهنگی امور ایثارگران وزارت بهداشت گفت: نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت چراغ راه آیندگان خواهد بود و باید فرهنگ ایثار در دانشگاه‌ها توسعه، ترویج و نهادینه شود.

دکتر سيد محمدهادی موسوي در دیدار با عبدالکریم جهان‌افروز از آزادگان جانباز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تشکر از مسـئولین دانشگاه در ارتباط با توجه به مسایل ایثارگران بیان داشت: یکی از مؤلفه‌های مهم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حفظ منزلت ایثارگران تجلیل از آنان است.
وی بابیان اینکه مهم‌ترین عامل در اشاعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت توجه به اعتقادات مردم و پروراندن باورهای دینی در آن‌هاست، افزود: همه ما در مقابل رفتارهایی که در جامعه نمود پیداکرده و تبدیل به فرهنگ می‌شود مسئول هستیم و تا جایی که در حیطه مسئولیت و توان ماست باید تلاش کنیم که اشکالات را رفع نموده و در جهت بهبود و تداوم فرهنگ ایثار و شهادت گام برداریم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این دیدار گفت: افتخار ما خدمت به مردم و به‌ویژه خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران است و همواره در جهت خدمت‌رسانی بهتر و مطلوب‌تر و رفع مشکلات و نواقص تلاش می‌کنیم.
دکتر سعید کشمیری افزود: قدردانی از جانبازان وظیفه‌ای همگانی است و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های بعد ضرورتی انکارناپذیر است.
عزت و استقلال کشور مرهون خون پاک شهداست
وی بابیان اینکه ما هر چه داریم از شهدا است، اظهار کرد: عزت و استقلالی که اینک در کشور شاهد آن هستیم و پیشرفت‌های خوبی که در تمامی عرصه‌ها به‌خصوص در حوزه سلامت به وجود آمده است مرهون خون پاک شهداست که ان‌شاءالله بتوانیم گوشه‌ای از زحمات این عزیزان را جبران کنیم.
دیدار با ایثارگران و خانواده معظم شهدا باعث تقویت روحیه جهادی و انقلابی می‌شود
مشاور رییس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: جانبازان، ایثارگران و خانواده معظم شهدا کاری بزرگ انجام داده و دیدار با آنان باعث تقویت روحیه جهادی و انقلابی می‌شود.
محمدمهدی مرکبی بابیان اینکه کارکنان حوزه سلامت در عرصه دفاع و پاسداری از کیان جمهوری اسلامی ایران حضوری ماندگار و مؤثر داشته‌اند عنوان داشت: شما جانبازان، ایثارگران، آزادگان و خانواده‌ معظم شهدای شاغل در حوزه سلامت حق بزرگی بر گردن همه ما دارید و فضای فرهنگی این حوزه را عزت و آبرو بخشیده‌اید.
مشاور رییس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در کنار تجلیل از جانبازان و آزادگان باید از خانواده آن‌ها نیز تکریم کرد چراکه آرامش و آسایش امروز ایران اسلامی مرهون فداکاری و صبر زینبی آنان است.
مشاور وزير و مسئول هماهنگی امور ایثارگران وزارت بهداشت، رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مشاور رییس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور در منزل آزاده جانباز عبدالکریم جهان‌افروز با اهدای لوحی از وی تقدیر کردند.
عبدالکریم جهان‌افروز از آزادگان جانباز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر که چند سال در اسارت رژیم بعثی صدام بوده و ‏سال‌هاست از بیماری‌های ناشی از شکنجه‌های رژیم جنایتکار صدام در اردوگاه‌های عراق رنج می‌برد.‏
انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
دیدار     مشاور.وزیر     دکتر.سیدمحمدهادی.موسوی     دکتر.سعید.کشمیری     عبدالکریم.جهان‌افروز     محمدمهدی.مرکبی    
   

تاریخ بروز رسانی:   24 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >