رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
ارتقاء خدمات درمانی به مردم تنگستان با افتتاح فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم/ گزارش تصویری

16 بهمن 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: با افتتاح فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم شاهد ارتقاء کیفیت خدمات درمانی به مردم شهرستان تنگستان خواهیم شد اما شایستگی مردم شهرستان تنگستان در استفاده و در اختیار داشتن امکانات بهداشتی و درمانی بیش از این است.

۱۹۰۰ مترمربع به وسعت ساختمانی بیمارستان امام حسین (ع) اضافه‌شده است
دکتر سعید کشمیری در حاشیه آیین بهره‌برداری از فاز دوم بیمارستان اهرم گفت: با افتتاح فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم ۱۹۰۰ مترمربع به وسعت ساختمانی بیمارستان اضافه‌شده است.
وی بخش‌هایی که در فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم به بهره‌برداری رسیده است را اتاق عمل، بخش CSR، اورژانس و درمانگاه تخصصی ذکر کرد و افزود: بخش‌های LDR و VIP که مربوط به زایمان طبیعی است از مهم‌ترین بخش‌های در دست‌ساخت بیمارستان امام حسین (ع) اهرم به شمار می‌روند.
دکتر کشمیری تصریح کرد: با اختصاص اعتبار 70 میلیارد ریالی، خدمات بیمارستان امام حسین (ع) اهرم به مردم را ارتقاء خواهیم داد و تلاش خواهیم کرد کیفیت ارائه خدمات در این بیمارستان در درجه بالایی قرار گیرد.
بهره‌برداری از بخش رادیولوژی بیمارستان امام حسین (ع) در سال آینده
وی با اشاره به اینکه یک بیمارستان نیاز به بخش‌های مختلفی برای کامل شدن دارد بیان داشت: بخش‌های عکس‌برداری، رادیولوژی و محوطه‌سازی این بیمارستان نیز در سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: تلاش‌ها به سمتی پیش خواهد رفت که نیاز مردم شهرستان برای سفرهای درمانی به سایر شهرستان‌ها کاهش یابد.
دکتر سعید کشمیری خاطرنشان کرد: تلاش‌های مسئولین شهرستان همواره برای پیشبرد اهداف بهداشتی درمانی در تنگستان مثبت بوده است و امیدوارم این یکدلی و همکاری ادامه‌دار باشد.


انتهای پیام/ ن.ا 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاح     بیمارستان.امام.حسین     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   16 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >